Tüyap Yarışma Sonuçları
14 - 17 Eylül 2017 İstanbul Tüyap Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Yarışması Sonuçları
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  -70KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 TURAN ULUSOY 50 İZMİR
2 İSMAİL DİKMEN 52 TOKAT
3 CÜNEYT  ÜTMÜ 56 İZMİR
4 SUAT HALİM ÇANKAYA 54 İSTANBUL
5 KEMAL ÖNCÜ 55 NEVŞEHİR
6 GÜLTEKİN GÜLEÇ 51 TOKAT
7 İLYAS TACİN 53 İSTANBUL
         
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  -80KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 HAKAN YILDIZ 60 İSTANBUL
2 KORAY UÇAR 63 İSTANBUL
3 SERDAR AYSAN 62 MERSİN
4 BİLAL  KAYA 58 DENİZLİ
5 VAHAP AKBAŞ 61 KOCAELİ
         
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  +80KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 MUAMMER GÖKMEN 67 İSTANBUL
2 MEHMET BATDAL 70 İSTANBUL
3 OKTAY KOÇ TURAN 66 İSTANBUL
4 METE GÖRKEM ŞAHİN 71 İZMİR
5 AYKUT KARSLIOĞLU 89  
6 MURAT YÜRÜTÜCÜ 69 MANİSA
         
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAS -70KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 MAHMUT KEKLİK 74 İZMİR
2 HALİL İBRAHİM  SARGIN 79 ANKARA
3 HİCRİ SEVİM 76 İSTANBUL
4 BURHAN GEZGİN 77 TEKİRDAĞ
5 YALÇIN ŞENER 75 ORDU
6 BÜLENT ÖZTÜRK 78 İSTANBUL
         
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAS  80KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 GÖKHAN AKÇELİK 59  
2 AHMET KARA 85 DENİZLİ
3 OKAN KORKUT 84 İSTANBUL
4 AYDIN DOĞAR 83 ANTALYA
5 HALİL KİBAR 82 ANTALYA
         
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAŞ +80KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 HASAN HAKKI TELATAR 90 İSTANBUL
2 ÇETİN AKSOY 88 İSTANBUL
3 YAVUZ EVYAPAN 68  
4 ALİ GEREZ 91 İZMİR
         
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 50-54 YAS AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 İLHAN KUKU 98 İSTANBUL
3 İSMAİL HAKKI YILDIZEL 99 MERSİN
2 KAZIM DURMUŞ 94 AYDIN
4 MEHMET İHSAN  SÖNMEZIŞIK 97 İZMİR
5 MEHMET TEVFİK KERKESER 96 YALOVA
         
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER +55 YAŞ AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ZEKİ ZEKA 417 ADANA
2 MEHMET DİDİN 415 İSTANBUL
3 MEHMET ABBAS SAMUR 416 İZMİR
4 MUTLU BAKIRTAŞ 95  
5 MUSTAFA PARLAK 413 İSTANBUL
6 CEMAL SARIGÜL 414 MANİSA
7 ZAFER UZUN 418 TRABZON
         
MASTER BAYANLAR BODY FITNESS +35 YAŞ AÇIK
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ÖZLEM TEMEL 128 İSTANBUL
2 YASEMİN SİNGER 126 İSTANBUL
4 ŞİRİN ÖZDEN 132 MERSİN
3 SERAP MEHTAP TANAN 131 İZMİR
5 ELENA SPİVAK 127 MERSİN
6 ALEV KALEMCİ 129 İSTANBUL
         
MASTER ERKEKLER FİZİK 40-49 YAŞ AÇIK SİKLET 
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 YUSUF POLAT 140 YALOVA
3 AYKUT KARATAŞ 408 İSTANBUL
2 YALÇIN ENGİN 139 YALOVA
4 YAHREN KURT 409 İSTANBUL
5 İLKER ÜLKÜ 410 İSTANBUL
6 ORKUN TEKGÜL 407 NEVŞEHİR
         
MASTER ERKEK FİZİK +50 YAŞ AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ŞAHİN BOLCAN 143 TOKAT
2 İBRAHİM DOĞAN 146 ANTALYA
3 ERCAN ÖZAKIN 147 YALOVA
4 ORAL ÖZKAYA 145 HATAY
5 AZİZ UKŞAL 144 YALOVA
6 SAADETTİN ÇEŞMECİ 148 TRABZON
7 SERDAR KEBAPÇILAR 149 İZMİR
         
MASTER BAYANLAR FİZİK +35 Yaş
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 IŞIL MEHTAP AKTAN 136 İSTANBUL
2 HATİCE BADEMOĞLU 135 K.MARAŞ
         
MASTER BAYANLAR BİKİNİ FITNESS AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 NİLGÜN  YILMAZ 159 YALOVA
2 EVRİM KUTZ 160 MERSİN
3 ASLI ORBAY ÖZKUL 152 ANKARA
4 NERİMAN KUZUCU 156 ANKARA
5 SERAP GEREZ 158 İZMİR
6 ZELİHA DALMIŞ 157 YALOVA
7 SEVİM KIVRAK 153 AYDIN
8 FUNDA GÖNÜL 155 İSTANBUL
9 NURİYE KAPTAN 154 İZMİR
         
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME 40-44 YAŞ AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ÜMİT ERDOĞAN 104 İSTANBUL
2 ERKAN KIVRAK 105 AYDIN
3 ERHAN KARAKELLİ 106 İSTANBUL
4 MUSTAFA KÜÇÜKKAYA 103 ADIYAMAN
         
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME 45-49 YAŞ AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 HAKAN GÖKBURUN 109 İSTANBUL
2 MUSTAFA YALÇINKAYA 110 DENİZLİ
         
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME +50 YAŞ AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 KAMİL NARMAN 114 ANKARA
2 MEHMET SACİT ŞEFKATLIOĞLU 116 BURSA
3 OZAN DİKİCİ 117 İZMİR
4 FİKRİ SEYDİALİOĞLU 115 YALOVA
5 MAHMUT AKCAN 113 ADANA
         
ERKEKLER FİZİK -170 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ERDİ  ERDOĞAN 437 İSTANBUL
2 HÜSEYİN UĞUR NALCI 441 YALOVA
3 HİLMİ  AKKANAT 436 YALOVA
4 UFUK SATI 449 DENİZLİ
5 KEREM BEKSAÇ 444 YALOVA
6 AKIN DİNÇER 438 YALOVA
7 GÜNAY ŞENTÜRK 447 YALOVA
8 OĞUZ KÖK 435 İSTANBUL
9 MEHMET EMİN YERLİKAYA 451 İSTANBUL
10 AHMET BİRCAN BULUT 430 KARAMAN
11 GÖKHAN EGEHAN 431 ANKARA
12 OSMAN SÖĞÜT 433 İSTANBUL
13 MUSTAFA HANOĞLU 448 YALOVA
14 TANSU TUNAY 443 İSTANBUL
15 ERDEM YETİŞİR 450 ANTALYA
         
ERKEKLER FİZİK -173 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 YASİN ŞAHİN 465 MERSİN
2 UĞUR KARAMAHMUTOĞLU 463 İSTANBUL
3 KORAY İLKMEN 454 İSTANBUL
4 GÜRAY AYDIN 466 İSTANBUL
5 EYÜP ŞAHİN 459 İSTANBUL
6 SERKAN BAKIR 467 MERSİN
7 ÇETİN KÖROĞLU 469 TRABZON
8 KADİRHAN HÜSEYİN DOĞU 457 YALOVA
9 KEMAL AZAK 468 İZMİR
10 TUNAHAN BAHÇEKAPILI 461 YALOVA
11 SEYFETTİN BERK AYALP 458 ANKARA
12 VOLKAN KOPUZ 494 RİZE
13 EBUBEKİR  GÜNEY 470 BURSA
14 MESUT   CALAP 464 TRABZON
15 MURAT BAYAR 460 İSTANBUL
         
ERKEKLER FİZİK -176 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 SAFA   ŞAHİN 485 MERSİN
2 ERSİN TEMEK 473 MERSİN
3 CANDEĞER  DOĞRU 483 YALOVA
4 SAMET ŞEN 482 TRABZON
5 ÖZGÜR YILMAZ 487 YALOVA
6 AHMET TANRIVERDİ 484 İSTANBUL
7 OĞUZHAN YILDIZ 478 BURSA
8 İSMAİL UYGUR 475 İSTANBUL
9 ALPER İŞCAN 472 MERSİN
10 SAMİ COŞKUN 481 MALATYA
11 ESER KILINÇ 479 ŞIRNAK
12 SAFA MERT BEDELOĞLU 477 ANTALYA
13 MERT KOCAOĞLU 474 İSTANBUL
14 EMRAH AKBABA 480 KOCAELİ
15 BAYRAM ASLAN 476 İSTANBUL
         
ERKEKLER FİZİK -179 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 MAHMUT ALAN 734 ADANA
2 DOĞUŞCAN ÖZKAN 739 YALOVA
3 ALİ OSMAN GÜRSOY 744 YALOVA
4 YASİN ÖZERGİN 737 YALOVA
5 AHMET KARA 742 ANKARA
6 AYKUT YEŞİLÖZ 738 İSTANBUL
7 TAYFUN GÜNGÖR 746 İZMİR
8 AHMET ONUR MENTEŞ 736 YALOVA
9 CANER DEMİR 730 ANKARA
10 MUSTAFA ATSAL 725 HATAY
11 ENGİN KARATAŞ 741 ANTALYA
12 CİHAN  CAN 732 YALOVA
13 AYHAN KARABULUT 728 ADANA
14 İLHAK ARAS 496 İSTANBUL
         
ERKEKLER FİZİK +179 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 MURAT AKKÖSE 515 İZMİR
2 BİLAL MÜMİN ÇELİK 514 İSTANBUL
3 HİLMİ  CAN 505 ADANA
4 TOLGA KARAMAN 504 MERSİN
5 MÜSLÜM TİRYAKİ 518 İSTANBUL
6 MERT ALİ AK 517 KÜTAHYA
7 SEMİH ANAVATAN 509 İZMİR
8 DOĞUCAN DOĞAN 507 İSTANBUL
9 BURAK KENDİGELEN 521 AYDIN
10 LEVENT METİNOK 455 İSTANBUL
11 SERKAN KURTULUŞ 508 İZMİR
12 ANTRANİK ABRAHAMOĞLU 499 İSTANBUL
13 ERDİ  ÇORAPCIOĞLU 519 İSTANBUL
14 MURAT HAN AFRİDOUN 498 YALOVA
15 MESUT CAN YİĞİT 497 YALOVA
         
KASLI (MUSCULAR) ERKEK FİZİK
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ÖZCAN KIRANT 531 İSTANBUL
2 MUHAMMET SEVİNÇ 538 ARTVİN
3 SERTAÇ KUZUR 539 TRABZON
4 BATUHAN GÖRMÜŞ 537 İSTANBUL
5 ÖMER FARUK TANRIVERDİ 540 YALOVA
6 REMZİ BİLGİÇ 533 YALOVA
7 METİN BİRDAL 534 MERSİN
8 DENİZ GÜNEŞ 529 YALOVA
9 SEYFULLAH SEVİMLİ 528 YALOVA
10 ORÇUN İZCİ 542 İZMİR
11 FATİH NECMETTİN ALTAN 541 YALOVA
12 ORAL KABA 543 ANKARA
13 ARDA AYRANCI 525 TOKAT
14 ORHAN ÖNAL 527 İZMİR
15 MEHMET DURĞUT 532 EDİRNE
         
ERKEKLER FİZİK OVERALL
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 YASİN ŞAHİN 465 MERSİN
         
 BAYANLAR FİZİK AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 GÜLÜZAR TÜFENK 420 MERSİN
         
 GENÇ ERKEKLER FİZİK -174 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 BERKAY DİNDAR 162 MERSİN
2 EMRE ÇELİK 176 UŞAK
3 BERAT SÖYÜNCÜ 165 BURSA
4 AHMET ACAR 193 GİRESUN
5 FURKAN ER 168 İSTANBUL
6 ALİ ALPER  ERGİN 194 HATAY
7 BERKAY KAYATEKİN 184 MERSİN
8 GÖKHAN ŞAHİN 166 SİVAS
9 BURAK ŞİRETOĞLU 164 MERSİN
10 TUGAY HÜSEYİN  BAŞAR 213  
11 CANER SAYAR 167 MERSİN
12 BATUHAN ÇANAK 178 İSTANBUL
13 MURAT TEMEL 212 MERSİN
14 EMİRHAN  IŞIK 187 ANKARA
15 MUHAMMET ÖRNEK 185 KOCAELİ
         
GENÇ ERKEKLER FİZİK -178 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 OLCAY AYTEN 214 EDİRNE
2 BURAKCAN DEMİR 234 İSTANBUL
3 AHMET  KÖSE 233 İSTANBUL
4 YUNUS EMRE ÖZHAN 222 İSTANBUL
5 MUHAMMET ALİ ATAR 223 YALOVA
6 ABDULKADİR AKTAŞÇI 226 İSTANBUL
7 YASİN DİYADİN 220 YALOVA
8 UĞUR ALTIN 224 HATAY
9 YASİN USTA 219 İSTANBUL
10 ÖMER KOCABÜK 237 AYDIN
11 İSMAİL UMUT GÜVEN 238 YALOVA
12 RESUL ÜZÜMCÜ 217 GAZİANTEP
13 AZAD BOZUTMAK 231 YALOVA
14 EMİN ERDEM KÖSE 229 İSTANBUL
15 YUSUF AYDEMİR 218 İSTANBUL
         
GENÇ ERKEKLER FİZİK +178 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 BURAK ÖZKUL 259 YALOVA
2 MUHAMMET CAN MOR 248 İSTANBUL
3 SERKAN GÜMÜŞ 258 ORDU
4 DAVUT SÜTÇÜOĞLU 257 YALOVA
5 DENİZ KOVANCIK 275 ANKARA
6 BURAK KANPALTA 244 İSTANBUL
7 YİĞİT ASLAN 268 YALOVA
8 ALPEREN  AY 255 BURSA
9 EMRE BALCI 249 İSTANBUL
10 CANER  CEVHERİ 247 AĞRI
11 FATİH DELİL 271 ANKARA
12 EGEHAN ERMİŞOĞLU 266 İZMİR
13 ANIL HAKAN KOLUKIRIK 251 MERSİN
14 ONUR CAN ÖNDERÖZ 274 YALOVA
15 MEHMET DOĞUKAN CEYLAN 250 YALOVA
         
ERKEKLER FİZİK OVERALL
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 BURAK ÖZKUL 259 YALOVA
         
BÜYÜK BAYANLAR BODYFITNESS -163 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 İPEK ALTUN 546 YALOVA
2 GÜLHAN KAYA 547 İZMİR
3 EBRU AY 548 GAZİANTEP
         
BÜYÜK BAYANLAR BODYFITNESS +168 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 NERGİZ SOYLU 550 ANKARA
         
GENÇ BAYANLAR BODY FITNESS AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 DEFNE BALIK 402 YALOVA
2 RABİA DELİBALTA 405 YALOVA
3 TUĞÇE BAL 403 İSTANBUL
4 FİLİZ KARATAŞ 404 ANKARA
         
ERKEKLER FITNESS AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
2 SELAHATTİN KARAKUŞ 396 ANTALYA
1 TANJU YILMAZ 398 YALOVA
3 ÖZCAN ÖZDEMİR 399 HATAY
4 ADAMJAN KOZHANAZAR 397 İSTANBUL
         
GENÇ BAYANLAR FITNESS AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
3 EDA İDİL ÖZDEMİR 384 İZMİR
1 CEMRE OLGUN ÇAYIR 382 ADANA
4 MELİSA YILDIRIM 385 ADANA
2 DOĞA SOLMAZ 383 ADANA
5 İLAYDA UZUNCA 381 ADANA
         
GENÇ ERKEK FITNESS AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 BURAK SAĞLAM 391 KKTC
2 HAKTAN MERCAN 390 İZMİR
4 MEHMET ALİ ÖZDEMİR 388 HATAY
3 DERİN UYGUR 389 İZMİR
         
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -160 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ÖYKÜ BAŞAR TUNÇELLİ 702 YALOVA
2 HATİCE TEKİN 700 MERSİN
3 AYŞE SAĞLAM 695 MERSİN
4 DENİZ ÖNAL YILMAZ 697 YALOVA
5 ELVAN ŞENER 698 YALOVA
6 GONCA GÜNEY 701 YALOVA
7 SUNA POLAT 699 İSTANBUL
         
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -164 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 DERYA MUTLU 705 İZMİR
2 SEVDA OKUR 707 İSTANBUL
3 BETÜL AVCI 706 MERSİN
         
 BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -169 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 DENİZ COZUR 714 İSTANBUL
2 SELİN  NALINCI 712 YALOVA
3 HANDAN ŞANLITÜRK 711 YALOVA
4 GİZEM AY 710 AYDIN
5 YELDA İNCİ ARSLAN 713 YALOVA
         
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -172 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 MEHTAP ŞEN 718 YALOVA
2 OYA KANAT 717 İSTANBUL
         
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +172 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 DENİZ EKE 722 İSTANBUL
         
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS OVERALL
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 DERYA MUTLU 705 İZMİR
         
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +166 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 VASFİYE SENA YILDIZ 375 MERSİN
2 YAPRAK SARIGÜZEL 377 İZMİR
3 ZEYNEP ŞANLITÜRK 378 YALOVA
4 YAREN GÜLDİKEN 376 İZMİR
5 GAMZE ÇELİK 374 MERSİN
         
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -160 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 KARDELEN ATASAVUN 363 MERSİN
2 ELİF ECE ARAS 357 EDİRNE
3 DENİZ SALTEKİN 361 İZMİR
4 FATMA ERŞAHİN 358 İZMİR
5 İREM BÜYÜKKAFES 366 YALOVA
6 ELİF  EKİNCİ 362 YALOVA
7 PELİN GÜVEN 365 DENİZLİ
8 EZGİ DOĞAN 364 ANKARA
9 İREM ALTUK 360 MERSİN
10 SENEM BALCI 359 İZMİR
         
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -166 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 GÜLSÜM GAMZE AKDEMİR 369 İSTANBUL
2 BUSE ÇAKMAKOĞLU 372 İZMİR
3 İREM NUR DEMİR 370 ANKARA
         
 BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -168 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ÖMER ATILGAN 643 YALOVA
2 AHMET KARAOĞLU 644 İSTANBUL
3 AYHAN TURAN 638 İZMİR
4 OKAN GÜLTEKİN 642 YALOVA
5 AHMET KUZU 640 MERSİN
6 MUSTAFA YAŞAR 639 BURSA
7 EMRAH SERÇE 637 MERSİN
         
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -171 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 EMRE ÖZEL 647 MERSİN
2 BOĞAÇ ŞIHOĞLU 653 İSTANBUL
3 TURGAY ATEŞ 648 YALOVA
4 ASLAN HAFIZOĞLU 651 ANKARA
5 MELİH LEVİ 649 YALOVA
6 ÜNAL KOÇ 650 İSTANBUL
7 SADETTİN SAÇAR 652 İZMİR
         
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -175 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 SEDAT BEKDEMİR 665 İSTANBUL
2 ÖZKAN ÖZPOĞDA 657 MERSİN
3 YALÇIN FIRAT ERGENEKON 667 AFYON
4 SERKAN SAK 661 İSTANBUL
5 İSKENDER CİHAN POLAT 664 YALOVA
6 ENGİN BALCI 662 İSTANBUL
7 AHMET KIRMIZITEPE 663 İZMİR
8 OSMAN KARAGÜL 668 İZMİR
9 EFE AKYOL 658 MERSİN
10 YİĞİT ÖZTEKİN 660 YALOVA
11 ERHAN ÇENESİZ 666 KOCAELİ
12 UĞUR KOLAK 656 İSTANBUL
13 FERDİ MAZGAL 669 YALOVA
         
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -180 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 MEHMET ÇENTELİ 672 İSTANBUL
2 OĞUZHAN AKDENİZ 677 YALOVA
3 POLAT DİNÇ 674 MERSİN
4 İLKER TETİK 676 YALOVA
5 SELİM GÜMÜŞSOY 680 YALOVA
6 SERKAN CEVRİ 675 ANTALYA
7 TAHİRHAN VURAL 684 MUĞLA
8 KEREM MÜDÜRHANOĞLU 678 VAN
9 VOLKAN SIKI 682 MALATYA
10 ALPER KESKİN 683 İZMİR
11 ANIL AKIN 673 KOCAELİ
12 MEHMET KAZIM EVCİ 681 MUĞLA
13 GÖKHAN ERDEM 679 ANKARA
         
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME +180 CM
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 UĞUR EMRE 689 YALOVA
3 UTKU GÜNİNDİ 692 İSTANBUL
4 KERİM TOPSAKAL 691 İSTANBUL
2 ORHAN TELLİ 688 İZMİR
5 SERKAN KAYA 690 İZMİR
6 TALHA ÖZTÜRK 687 İSTANBUL
         
 KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME OVERALL
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 MEHMET ÇENTELİ 672 İSTANBUL
         
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -65 KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ÖZCAN GÖKSU 562 İSTANBUL
2 FİKRET BECAN 557 İSTANBUL
3 COŞKUN BAŞBOSTANCI 558 İZMİR
4 YASİN ALTAY 559 MERSİN
5 MESUT ALA 563 ANTALYA
6 EMRE KOCAMAN 555 İSTANBUL
7 FERHAT KÖSOĞLU 561 YALOVA
8 ORHAN ALKIN 560 DİYARBAKIR
9 RAMAZAN EDE 554 ANKARA
10 ZAVEN KAPTAN 553 YALOVA
11 ABDULLAH İMAMHALİLOĞLU 556 KAYSERİ
         
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -70 KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 BURAK EKİT 573 İZMİR
2 NECMİ MERT ATILGAN 570 YALOVA
3 MEHMET GÖKMEN 568 İZMİR
4 ERCÜMENT ARAS 571 YALOVA
5 MÜCAHİT  AVCI 576 İSTANBUL
7 ALPER TÜRKMEN 567 ORDU
8 İRFANİ GÜNEŞ 575 İSTANBUL
9 METİN YEŞİLBAĞ 572 İSTANBUL
10 CENGİZ GÜLER 566 AYDIN
11 EMRAH ŞENGÜL 569 İSTANBUL
         
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -75 KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 SELİM TARAKÇI 583 YALOVA
2 ATİLLA ŞİŞMANYAZICI 578 ANTALYA
3 MURAT TONYA 580 İSTANBUL
4 ALİ PALA 581 YALOVA
5 UMUT ASAR 586 İSTANBUL
6 FURKAN OKUŞ 579 İSTANBUL
7 TEMUÇİN MESUDİYELİ 587 YALOVA
8 HALİL BOSTANCI 585 İSTANBUL
9 CÜNEYT ÖZÇELİK 588 YALOVA
         
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -80 KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 VASIF FİTOZ 590 İSTANBUL
2 ADEM KESER 596 ANTALYA
3 TAMER ÖZTÜRK 595 YALOVA
4 AHMET ŞAHİN 599 K.MARAŞ
5 OKAN DERELİ 594 İSTANBUL
6 BERK GENCER 600 İZMİR
7 ALİ YEDİLER 591 MERSİN
8 ÖMER OKAN ÖZARSLAN 598 İZMİR
9 HÜSNÜ BAŞER 597 ADANA
10 SİNAN YAVUZ 593 İSTANBUL
         
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -90 KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ERGÜL ÇİMEN 615 İSTANBUL
2 ZÜLFÜ YAKUT 613 İSTANBUL
3 ORKUN  BİNGÖL 592 İSTANBUL
4 YUSUF ONUR BALABAN 607 İSTANBUL
5 MURAT FATİH ATAÇ 608 YALOVA
6 ŞAKİR KIZIL 606 İSTANBUL
7 İSMAİL BAYRAM 605 SİVAS
8 ALPER DEMİR 603 GÜMÜŞHANE
9 MUHAMMEDALİ YILMAZ 611 İSTANBUL
10 AHMET ANIL ŞENGİDER 610 İSTANBUL
11 CÜNEYT BARIŞ ÜÇKAN 604 YALOVA
12 HASAN GÜLER 609 BALIKESİR
13 UĞUR OKUR 614 KOCAELİ
14 İLKER YALNIZ 612 ANKARA
         
 VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -100 KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ADEM ÜNAL 619 İSTANBUL
2 SÜLEYMAN CANDAN 620 KONYA
3 KEREM TÜFENK 618 MERSİN
4 ALİHAN SEZGİN 621 ANTALYA
5 KAAN NACİ ONGUN 624 İZMİR
6 BURAK ÇELEBİ 622 ORDU
7 SÜLEYMAN TAŞ 623 NEVŞEHİR
         
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER +100 KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 MUSTAFA ÖREN 629 YALOVA
2 ÖMER ERDOĞAN 633 İZMİR
3 BURAK TEMEL 632 İZMİR
4 BİROL ÇAKMAK 628 YALOVA
5 İDRİS KARASAKAL 631 İZMİR
6 CİHAN EŞER 627 İSTANBUL
7 MUHAMMET ÇETİN 630 SAKARYA
         
VÜCUT GELİŞTİRME ERKEKLER OVERALL
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 ADEM ÜNAL 619 İSTANBUL
         
ERKEKLER ENGELLİ VÜCUT GELİŞTİRME AÇIK
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 MUHAMMET ALİ BULGAY 123 AĞRI
2 ÖMER ÇEÇEN 122 AĞRI
3 CEYHAN AĞBAL 121 SİVAS
4 MURAT CEYLAN 120 HATAY
         
 VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER -75 KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 SEDAT KAYA 307 İZMİR
2 EMRE SİVACI 283 ANTALYA
3 EGE DEMİR 302 İZMİR
4 METE ÖZGÜR AÇIKGÖZ 294 BURSA
5 ALİ CAN TOKSÖZ 289 İZMİR
6 KAMER KAYGUSUZ 282 SAMSUN
7 ÖMER FARUK KABAOĞLU 304 ANTALYA
8 ALİHAN KULOĞLU 305 ANTALYA
9 AHMET MERTCAN DEVELİ 284 ANKARA
10 YASİN KOCA 293 MALATYA
11 ŞİİRİ EMDURULLAH 306 İSTANBUL
12 BURAK ÇEBİ 285 MERSİN
13 MUSTAFA KIRFAZ 287 NEVŞEHİR
14 SELÇUKHAN TAŞÖREN 303 ANTALYA
15 UTKAN AKDOĞAN 298 İSTANBUL
         
VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER +75 KG
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 BAHATTİN BERKAY YAZICI 321 MERSİN
2 UĞUR ALAN 330 İZMİR
3 FEYYAZ KILIÇ 326 YALOVA
4 ALKAN OKAN MERİÇ 324 İSTANBUL
5 SEYİD ALİ ÖZYOLCU 320 İZMİR
6 ÖMER FARUK TÜRK 312 MERSİN
7 EFE AHMET MELİK 317 ANTALYA
8 ALİ EREN KAN 323 İZMİR
9 NİYAZİ BAŞARAN 309 EDİRNE
10 FURKAN DERİCİ 316 YALOVA
11 EMRE KARAMAN 313 MERSİN
12 UĞUR HÜRMEYDAN 322 MERSİN
13 GÜNAY KARCI 310 ANTALYA
14 AHMET BATUHAN AŞIK 318 MERSİN
15 BATUHAN TÜRKEL 319 İSTANBUL
         
GENÇ ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME AÇIK SİKLET
DERECESİ ADI SOYADI MAYO NO BÖLGESİ
1 EMRE ÖZKARAM 353 KKTC
2 YASİN YALÇIN 343 YALOVA
3 CAN OKAN 344 İZMİR
4 SAFA KIRMIZIGÜL 337 EDİRNE
5 RIZA KURUÇAY 333 İSTANBUL
6 OĞUZHAN BÜYÜKBAYRAKTAR 336 İSTANBUL
7 HASAN KUBUR 350 MERSİN
8 YİĞİTCAN ERYİĞİT 349 ZONGULDAK
9 AHMET DİKMEN 345 İZMİR
10 EYÜP KARAHAN GÜR 351 AYDIN
11 MEHMET MERT KETENCİ 342 İZMİR
12 KADİR DEMİRCİOĞLU 335 İSTANBUL
13 FATİH TOPÇU 334 YALOVA
14 HÜSEYİN İNAN CAN 354 İSTANBUL
15 YASİN GÜNÜÇ 341 İSTANBUL

Kaynak: Vücut Geliştirm Federasyonu

About Author

GIVE A REPLY

error: Content is protected !!
Araç çubuğuna atla