03-08 Eylül 2019 Antalya – Anfaş Türkiye Vücut Geliştirme Ve Fitness Şampiyonası Sonuçları

 

03-08 Eylül 2019 Antalya – Anfaş Türkiye Vücut Geliştirme Ve Fitness Şampiyonası Sonuçları
Dünya Şampiyonası Milli Takım Seçmeleri Sonuçları
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  70KG
1 11 UFUK ÖZKÖYLÜ MERSİN
2 10 KEMAL ÖNCÜL NEVŞEHİR
3 12 GÜLTEKİN GÜLEÇ TOKAT
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  80KG
1 13 GÜNAY GÜN GİRESUN
2 14 SUAT HALİM ÇANKAYA İSTANBUL
3 15 VEYSEL TEKEER İSTANBUL
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  +80KG
1 16 CENK PERVANOĞLU BALIKESİR
2 17 SERKAN KAYA İZMİR
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAS -70KG
1 18 UĞUR ÖZTÜRK İSTANBUL
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAS  80KG
1 19 HÜSEYİN PİŞKEN ORDU
2 20 FAHİR UYGURTAŞ KIRKLARELİ
3 22 ŞEHMUZ SOLMAZ MERSİN
4 23 ALİ AKKUŞ İSTANBUL
5 24 NURİ GÜN MALATYA
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAŞ +80KG
1 25 HASAN HAKKI TELATAR İSTANBUL
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 50-54 YAŞ AÇIK SİKLET
1 27 ATİLLA ŞİŞMANYAZICI ANTALYA
2 26 BÜLENT ÜRÜN GİRESUN
3 34 KAMİL AKIN AKINCIER YALOVA
4 31 HACI MURAT KOLUKIRIK YALOVA
5 28 TUFAN BEL İZMİR
6 33 ALPARSLAN KAMİL YILDIRIM İSTANBUL
7 32 FUAT ER YALOVA
8 29 MEHMET İHSAN SÖNMEZIŞIK İZMİR
9 30 YALÇIN ŞENER ORDU
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER +55 YAŞ AÇIK SİKLET
1 39 MUTLU BAKIRTAŞ TOKAT
2 35 VEDAT SEYHAN İSTANBUL
3 38 MEHMET DİDİN İSTANBUL
4 37 AHMET ÖZAKIN İSTANBUL
5 36 MEHMET ALİ AĞAR ANTALYA
6 40 YUSUF MEZRELİ MERSİN
 
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME 40-44 YAŞ AÇIK SİKLET
1 41 POLAT DİNÇ MERSİN
 
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME 45-49 YAŞ AÇIK SİKLET
1 259 SERDAR AYSAN MERSİN
 
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME +50 YAŞ AÇIK SİKLET
1 46 AYDIN DOĞAR ANTALYA
2 42 KAMİL NARMAN ANKARA
3 45 ERDİNÇ DEMİREL YALOVA
4 44 OZAN DİKİCİ İZMİR
5 43 YUSUF IŞIK MUĞLA
 
MASTER ERKEKLER FİZİK 40-44 YAŞ AÇIK SİKLET
1 58 SELAHATTİN KARAKUŞ ANTALYA
2 57 HAKAN KOÇYİĞİT ANKARA
3 54 HASAN ARTAM KKTC
4 50 UFUK ÇİFTÇİLER YALOVA
5 55 HAŞİM ERSOY BURSA
6 52 TURGUT ERDEM İNOKAY İSTANBUL
7 51 AHMET YESİR AYAR YALOVA
8 53 MUSTAFA KÜÇÜKKARALAR KIRIKKALE
9 56 MUSTAFA DURMAZ DENİZLİ
10 49 ŞİNASİ CANAL İSTANBUL
11 59 MURAT EFESOY MERSİN
12 48 ADEM BOSTAN ANTALYA
13 47 ERSEN BİLGE YALOVA
 
MASTER ERKEKLER FİZİK 45-49 YAŞ AÇIK SİKLET
1 61 KUBİLAY YILMAZ ANTALYA
2 62 SELÇUK DÖNMEZ İSTANBUL
3 63 TARKAN BULUTLU SAMSUN
4 60 HİKMET DOĞAN YALOVA
5 64 ABDULLAH AÇIKGÖZ SAMSUN
MASTER ERKEK FİZİK +50 YAŞ AÇIK SİKLET
1 65 MEHMET SACİT ŞEFKATLİOĞLU BURSA
2 66 SİNAN ÇELİK SAMSUN
GENÇLER VÜCUT GELİŞTİRME -75 KG
1 74 MUHAMMET KURUTAŞ MERSİN
2 67 EMRE SIVACI ANTALYA
3 70 DENİS KAHRAMAN MERSİN
4 68 İBRAHİM AYDIN SİVAS
5 69 FURKAN YASSIKAYA MALATYA
6 73 OĞUZHAN ÖZYÜREK MERSİN
7 71 MUHAMMET BATUN EFESOY MERSİN
VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER +75 KG
1 80 MÜCAHİD HASARCI İSTANBUL
2 75 BERKAN ASLAN İSTANBUL
3 72 YUŞA ERHAN AYDEMİR İSTANBUL
4 79 BERKAY FINDIKOĞLU İSTANBUL
5 81 MİKAİL YILDIZ MALATYA
6 78 ALPEREN HAMURCU KAYSERİ
7 77 MERT KIRBUĞA İSTANBUL
8 76 ENGİN CEYHUN MERSİN
GENÇ ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME AÇIK SİKLET
1 82 UMUT YAVUZ MERSİN
2 85 SELÇUKHAN TAŞÖREN MERSİN
3 84 BURHAN ENES KARAKUŞ İSTANBUL
4 95 YİĞİTCAN ERYİĞİT ZONULDAK
5 87 ÖMER FARUK BAYRAK SİNOP
6 91 VEDAT DİLMAÇ MERSİN
7 86 ÖMER CİRİTCİ YALOVA
8 96 EKREM KULELİ İSTANBUL
9 92 UMUT GÖLGELİ MALATYA
10 89 MELİH TİMUR TEKİRDAĞ
11 88 RECEP DUDAK DÜZCE
12 90 ALİ KILAVUZOĞLU İSTANBUL
13 83 BURAK TATLI YALOVA
14 93 MURATCAN SABAY İSTANBUL
15 94 ALİ GENÇ İZMİR
MASTER BAYANLAR BİKİNİ FITNESS 35-44 YAŞ AÇIK
1 98 MİHAELA BANCU YALOVA
2 97 BESTE ÖZGEN MERSİN
3 99 FUNDA SAPAN YALOVA
MASTER BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +45 YAŞ AÇIK
1 100 KAMER PİERSSENS İSTANBUL
MASTER BAYANLAR BODY FITNESS +35 YAŞ AÇIK
1 101 NUR ELİF UYGUR MALATYA
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -160 CM
1 107 MERVE AKOSMAN İZMİR
2 108 ZEYNEP AKKUŞ YALOVA
3 105 AYŞENUR YALÇINKAYA İSTANBUL
4 106 DENİZ BERBER YALOVA
5 102 GÜNNUR ASLAN MERSİN
6 103 RABİA İNCE ANKARA
7 104 SILA AKPOLAT ADANA
8 109 ELVEDA GÜR İZMİR
 
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -166 CM      
1 116 HANDE AKOSMAN İZMİR
2 110 SERRANUR ULUSÖZ MERSİN
3 111 ŞERİFE NUR BALOĞLU DENİZLİ
4 117 AYLİN YILMAZTÜRK EDİRNE
5 114 DERYA DİLER İSTANBUL
6 113 BERFİN KAHRAMAN YALOVA
7 115 MELİKE KOSTAK EDİRNE
8 112 BANU YILMAZ MERSİN
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +166 CM
1 118 MELİSA ÖZSARI İZMİR
2 120 ELİS SAKALLI KKTC
3 260 DENİZ HALİLAĞAOĞLU YALOVA
4 119 AZRA AKIN İSTANBUL
GENÇ BAYANLAR BODY FITNESS AÇIK SİKLET
1 122 DİLARA ÖZTÜRK İSTANBUL
2 121 ESRA ELMAS YAĞMUR ANKARA
3 123 FATMA ERDOĞAN EDİRNE
GENÇ BAYANLAR FITNESS AÇIK SİKLET
1 124 CEMRE OLGUN ÇAYIR ADANA
GENÇ ERKEK FITNESS AÇIK SİKLET
1 127 DERİN UYGUR İZMİR
2 125 ÖMER GÖRMÜŞ EDİRNE
3 126 MUHAMMED BUĞRA ÖZÜDOĞRU İZMİR
GENÇ ERKEKLER FİZİK -174 CM
1 159 BERK DEMİRALP KIRKLARELİ
2 158 MÜMİN DEMİRALP KIRKLARELİ
3 129 SAMET AKAR İSTANBUL
4 128 TANER AYDOĞAN GİRESUN
5 150 SAMET ERTAN ANKARA
6 141 FURKAN HATİPOĞLU ANKARA
7 148 BERK ÇELİK İSTANBUL
8 145 ALPCAN KARAGÖZ EDİRNE
9 160 EMRE SAYİM İSTANBUL
10 156 AHMET BARAN İZMİR
11 153 RAMAZAN ÖZAL İSTANBUL
12 149 HALİL CAN DALGIÇ MALATYA
13 143 BATUHAN ATALAY İSTANBUL
14 131 MEHMET ÜREK HATAY
15 132 ATACAN ÖZDEMİR YALOVA
GENÇ ERKEKLER FİZİK -178 CM
1 165 YUNUS EMRE BAŞ İSTANBUL
2 175 UĞUR ALTIN HATAY
3 177 BARKIN ATAK MERSİN
4 174 SÜLEYMAN BURAK DURMAZ İSTANBUL
5 183 BERK YILDIZ İSTANBUL
6 164 TAHSİN DEDE BURSA
7 186 MUHAMMED ALİ ACAR KONYA
8 169 İLKER YÜKSEL İSTANBUL
9 188 EMRE SÖNER KIRKLARELİ
10 172 BİRKAN KIRTIL ANKARA
11 184 MURAT TOPAL TRABZON
12 181 GÖRKEM ERGUVAN TRABZON
13 182 RECEP ALPEREN BOĞUŞ YALOVA
14 180 SALİH UĞUR İSTANBUL
15 170 MUHAMMED ONUR MUTKAN MERSİN
GENÇ ERKEKLER FİZİK +178 CM
1 220 ALİ KOPUZ MERSİN
2 193 KERİM BOYRAZ İSTANBUL
3 197 ASLAN DOĞAR ANTALYA
4 194 MERT AK İSTANBUL
5 218 ORKUN CAN ARAS İSTANBUL
6 203 MEHMET DOĞUKAN CEYLAN EDİRNE
7 201 SERKAN KAYIK ANKARA
8 217 YİĞİT MUTLU TOP YALOVA
9 219 HALİL ŞEN MERSİN
10 199 İSMAİL HAZAR KAYAHAN BALIKESİR
11 205 YUNUS BİLİRER MERSİN
12 214 SEFA ARASOĞLU İZMİR
13 190 SERKAN ÇELİK İSTANBUL
14 208 ÇAĞATAY KARABAŞ İSTANBUL
15 211 MUHAMMET EMİR SANCAKLI YALOVA
GENÇ ERKEKLER FİZİK OVERALL
1 159 BERK DEMİRALP KIRKLARELİ
2 165 YUNUS EMRE BAŞ İSTANBUL
3 220 ALİ KOPUZ MERSİN
KASLI (MUSCULAR) ERKEK FİZİK
1 228 ERDİ UÇAR YALOVA
2 227 FURKAN TUNÇ ERZURUM
3 225 ÖZER ÇOMOĞLU MERSİN
4 229 HARUN REŞİT ÇALIŞKAN İZMİR
5 222 DENİZ BERK ATAŞ İZMİR
6 223 SERKAN KEPEZLİOĞLU ANTALYA
7 224 TURGAY BARAN İZMİR
8 226 BAHADIR AYDOĞDU ANTALYA
BAYANLAR FİZİK AÇIK SİKLET
1 230 TATİANA BULUT ANTALYA
ERKEKLER KLASİK FİZİK
1 231 MUHAMMET SEVİNÇ ARTVİN
2 236 HASAN KUBUR MERSİN
4 234 ÇAĞRI TÜRKOĞLU ERZİNCAN
3 232 ENGİN BALCI İSTANBUL
5 235 ORKUN ESATOĞLU İSTANBUL
6 233 ERSİN PARK İZMİR
WELLNESS FİTNESS AÇIK
1 248 DİLAN COŞKUN ANKARA
2 246 GÖKNUR ŞENDUR İZMİR
3 245 AYŞEGÜL BEŞLİ İSTANBUL
4 249 DERYA GÜLBAHAR İZMİR
5 244 BUSE ÇAKMAKOĞLU MERSİN
6 243 SEVİM ÖKMEN İSTANBUL
7 247 EYLEM UYAR AYDIN
8 250 DİLEK KURT YALOVA
ERKEKLER FITNESS AÇIK SİKLET
1 251 ÖZCAN ÖZDEMİR HATAY
2 256 ŞAKİR YALIN ANTALYA
3 258 HAKTAN MERCAN İZMİR
4 257 SEDAT KAHYA SİVAS
5 255 MEHMET FATİH ÇAKMAK ANTALYA
6 253 TANJU YILMAZ YALOVA
7 252 ORHAN UYGUN İSTANBUL
8 254 İBRAHİM KANSU ÖZEN ADANA
ERKEKLER FİZİK -170 CM
1 282 UFUK SATI DENİZLİ
2 261 KAAN ÖZEGE MERSİN
3 444 ERKAN BAL GİRESUN
4 264 NURİ İĞCİOĞLU ANKARA
5 265 EMRE ÇELİK YALOVA
6 266 MUHAMMED SAFA BEKDAŞ İSTANBUL
7 262 METEHAN ESLİK MERSİN
8 273 MERT KAHRAMAN BURSA
9 284 GÖKHAN BOZ MERSİN
10 277 BURAK TURAL İSTANBUL
11 274 ÖMER SARI MERSİN
12 267 SARVAR SARVAROV MERSİN
13 276 EMRE GÖKHAN ALKAN ERZURUM
14 271 OSMAN SÖĞÜT İSTANBUL
15 268 ONUR ÖZKAYA İSTANBUL
ERKEKLER FİZİK -173 CM
1 300 AHMET AKYILDIZ YALOVA
2 288 DOĞANCAN ERDEM TEKİRDAĞ
3 296 BERKAY KAYATEKİN MERSİN
4 289 OKAN KOCAAĞA YALOVA
5 292 KADİR DÜLEK BURSA
6 295 UMUT MERT YAKAR ANKARA
7 290 ALİ BARBOROS MERSİN
8 301 UĞUR KARAMAHMUTOĞLU İSTANBUL
9 291 MERT CAN SELBES ÇORUM
10 297 ÖMER METE KOCAELİ
11 293 MUHAMMET ASLAN YALOVA
12 298 İLKER DURAN İSTANBUL
13 294 MUHAMMET FURKAN ÖZBUDAK MERSİN
14 299 MUSTAFA BERGİN İSTANBUL
ERKEKLER FİZİK -176 CM
1 307 OGUZHAN YILDIZ BURSA
2 318 OKTAY GÜNAY MERSİN
3 309 MUHAMMET ÖZ EDİRNE
4 302 MUSTAFA ÜNAL ANKARA
5 313 MEHMET TORUN YALOVA
6 308 İSMAİL TİMUÇİN ÖZBAKIR İSTANBUL
7 319 ÜMİT YAĞIZ İSTANBUL
8 311 MURAT ÖZEN İSTANBUL
9 303 SEDAT ASLAN BALIKESİR
10 305 HALİL MURAT BAŞBUĞ ANKARA
11 320 MEHMET YEGÜN İSTANBUL
12 317 KUBİLAY ÇETİN İSTANBUL
13 316 İBRAHİM ALATAŞ ANKARA
14 312 OLCAY TURHAN EDİRNE
15 321 KADİR ÇALKACA ŞANLIURFA
ERKEKLER FİZİK -179 CM
1 325 ALİ OSMAN GÜRSOY YALOVA
2 333 BARBOROS TÜMER CEM ANKARA
3 327 İSMAİL ZEYBEK MERSİN
4 336 AHMET ONUR MENTEŞ YALOVA
5 324 İSMAİL HAKKI YAZICI İSTANBUL
6 334 DOĞANCAN TOPAL ANKARA
7 329 RESÜL ÜZÜMCÜ GAZİANTEP
8 332 TOLGA KARAKOÇ TRABZON
9 526 ALİ KARAMAN NEVŞEHİR
10 326 AHMET BERAT BEYKOYLU ERZURUM
11 328 BEDİ CAN DAKKA MERSİN
12 323 CANER ÇAKALOĞLU AYDIN
13 331 SAMET ALTUN TRABZON
14 335 SERCAN ŞENGÜL ANKARA
15 322 OSMAN MERT AKAY MERSİN
16 330 EMRAH ÖZTÜRK MERSİN
ERKEKLER FİZİK -182 CM
1 350 SERGEN KARA ERZİNCAN
2 340 OĞUZHAN ERDURAN YALOVA
3 343 DOGAN ÖZCAN ANTALYA
4 339 BURAKHAN YILMAZ ADANA
5 353 MEHMET BURAK TARHAN MERSİN
6 337 ERKAN ERGİN ADANA
7 341 AKTAN BİLGİN İSTANBUL
8 345 TOLGA YAPICI MERSİN
9 344 ÖZCAN GİREN MERSİN
10 349 BARAN AKBULUT YALOVA
11 346 MURAT KURT MERSİN
12 348 ATA GÜRBÜZ AKKOÇ YALOVA
13 351 ARDA AYRANCI İSTANBUL
14 347 ERVAN SÖNMEZ BURSA
15 342 BURAK TANRIKOLU İSTANBUL
16 352 MUSTAFA GÜNEŞ HATAY
ERKEKLER FİZİK +182 CM
1 377 EMRE OKUR MERSİN
2 358 TOLGA KARAMAN MERSİN
3 368 OKAN SEZGİN ESKİŞEHİR
4 363 MUSTAFA GÜNEŞ KIRKLARELİ
5 338 UĞUR ÖZDEMİR ANKARA
6 357 KEMAL ASLAN YALOVA
7 525 BURAK ÜNSAL İZMİR
8 354 ÖMÜR HAZIRBAŞ ANKARA
9 373 İSMAİL TOLGA OĞUZ MERSİN
10 359 EMRE ANIL DEMİRCAN EDİRNE
11 376 SEMİH ANAVATAN İZMİR
12 366 ARDA AYBERK ÇELİK YALOVA
13 371 MERT ALİ AK KÜTAHYA
14 370 MURAT HAN AFRİDOUN İSTANBUL
15 374 SERHAT SAİM BALKIR İSTANBUL
BÜYÜK ERKEKLER FİZİK OVERALL
1 350 SERGEN KARA ERZİNCAN
2 377 EMRE OKUR MERSİN
3 282 UFUK SATI DENİZLİ
4 307 OGUZHAN YILDIZ BURSA
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME -65
1 378 MURAT BURKUT MERSİN
2 385 İSA NİSANCI TEKİRDAĞ
3 381 OKAN GÜLTEKİN YALOVA
4 382 ÇOŞKUN BAŞBOSTANCI YALOVA
5 386 KEREM YALÇIN İSTANBUL
6 380 MEHMET GÖKMEN İZMİR
7 383 AHMET OZAN BİLGİÇ YALOVA
8 379 FUAT ATMACAGİL İZMİR
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME -70
1 390 EGE DEMİR İZMİR
2 387 EYYÜP TAKAN YALOVA
3 391 İHSAN BERKAY ŞENKİBAR İZMİR
4 394 ERSİN YALVARICI MUŞ
5 393 ENES YAPICI İZMİR
6 388 FATİH EMRE KARACA İZMİR
7 392 SERKAN ASLANTAŞ İZMİR
8 389 EBUBEKİR GÜNEY BURSA
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME -75
1 384 ÖZCAN GÖKSU İSTANBUL
2 407 MEHMET MUTİOĞLU İSTANBUL
3 395 KORAY UÇAR İSTANBUL
4 401 UFUK CAN EBİLOĞLU İZMİR
5 398 FAİK GÖKAY GÜLER ANKARA
6 399 İLKER BAYAT İZMİR
7 397 FARUK ÜSTÜN MERSİN
8 396 UFUK ÇAKIR İSTANBUL
9 409 FERHAT ERŞAN İSTANBUL
10 403 İHSAN TAŞKESİĞİ YALOVA
11 402 UMUT ASAR İSTANBUL
12 400 OĞULCAN YAKUT İZMİR
13 408 UTKU BAHRİ ÖZTÜRK KONYA
14 406 ENGİN USTAOĞLU MERSİN
15 405 ENGİN GÖKTEPE ANKARA
16 404 SALİH BATMAZOĞLU İZMİR
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME -80
1 410 ADEM KESER ADANA
2 411 VEDAT ÇELİK ADANA
3 417 SERHAT KESER İSTANBUL
4 420 MÜCAHİT ÇİPLAK YALOVA
5 419 MUCAHIT AKKUŞ MERSİN
6 418 OĞUZHAN ATMACA İSTANBUL
7 421 ERDEM KENTKÖY ANKARA
8 412 ORHAN CEBECİ KOCAELİ
9 415 CENK KARALI MERSİN
10 416 HACI MEHMET ELKATMIŞ KONYA
11 414 SAMET ERDAL ADANA
12 413 MUHAMMED ÖZCAN KOCAELİ
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME -85
1 423 VASIF FİTOZ YALOVA
2 422 FATİH GÜZEY MALATYA
3 427 ZÜLFÜ YAKUT İSTANBUL
4 426 ORKUN BİNGÖL İSTANBUL
5 424 ORHAN YÜKSEL İZMİR
6 425 MEHMET ALTINTEPE MARDİN
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME -90
1 431 BARIŞ KIVRAKDAL İZMİR
2 432 ERGÜL ÇİMEN İSTANBUL
3 429 YALÇIN FIRAT ERGENEKON AFYONKARAHİSAR
4 430 FATİH POLAT MUŞ
5 428 RAŞİT İSPİRLİ KOCAELİ
6 433 HASAN EMEKLİ ESKİŞEHİR
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME -95
1 437 MUHAMMED FARUK İÇEL AMASYA
2 434 ALİ MURAT BATUR SAMSUN
3 436 GÖKHAN ETİ ANTALYA
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME -100
1 438 BORA DEMİR VAN
2 439 ÖZDEN AYDIN İSTANBUL
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME +100
1 443 BURAK TEMEL İZMİR
2 440 MİM ALİ KA İCİK EDİRNE
3 442 MUHAMMEDALİ YILMAZ İSTANBUL
4 441 MURAT AKTAN İZMİR
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME OVERALL
1 423 VASIF FİTOZ YALOVA
2 431 BARIŞ KIVRAKDAL İZMİR
3 443 BURAK TEMEL İZMİR
4 438 BORA DEMİR VAN
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -168 CM
1 446 YASİN USTA TRABZON
2 445 BERK SARAL İZMİR
3 449 GÖKHAN AYDIN İSTANBUL
4 451 BARIŞ İNCE YALOVA
5 452 TAHA KEREM İSTANBUL
6 447 SELÇUK TARAK SİNOP
7 453 ATALAY AKBAŞ MERSİN
8 450 SEZGİN MİNAS MERSİN
9 448 FIRAT DOGAN ADANA
10 454 OĞUZHAN GEZEN İZMİR
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -171 CM
1 455 BATUHAN KURU İSTANBUL
2 457 ASLAN HAFIZOĞLU ANKARA
3 460 ATANUR ŞAHİN İZMİR
4 459 EMİN YETGİN VAN
6 458 TAYLAN ÖZÇAM İZMİR
5 461 BURAK CAN EKŞİ İSTANBUL
7 456 AYHAN TURAN İZMİR
8 462 OZAN BİÇER İSTANBUL
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -175 CM
1 466 ÇAĞATAY SOYTORUN ADANA
2 472 FATİH HAN YELYUDAN MERSİN
3 470 KIVAÇ ÇAĞIRAN İSTANBUL
4 465 MERT CAN İNCE İZMİR
5 468 GÜVENÇ BİLGEN İSTANBUL
6 464 ERİM ÇELİK ANKARA
7 463 MERT ÖGE SAMSUN
8 467 GÖKHAN ŞAHİN İSTANBUL
9 471 MESUT TÜRKMEN BOLU
10 469 HASAN BATURAY ARSLAN İSTANBUL
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -180 CM
1 473 KEREM MÜDÜRHANOĞLU VAN
2 489 İSMAİL EMRE DENİZ BALIKESİR
3 480 BURAK ERŞAN İSTANBUL
4 474 FURKAN ERTUĞRUL MERSİN
5 479 HASAN GÜL BALIKESİR
6 478 RAMAZAN TARİ İZMİR
7 475 BAHADIR ÇELİK İZMİR
8 476 KADİR ALICIKUŞ MERSİN
9 477 CANER DEMİR ANKARA
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME +180 CM
1 487 YASİN HOŞBAŞ YALOVA
2 485 GÖKHAN BALCI SAMSUN
3 483 FERİT YILMAZ MERSİN
4 484 BUGRAHAN SELİM BİLDİRİCİ TRABZON
5 524 EMİRHAN YAKUP ERYİĞİT ZONGULDAK
6 481 HÜSAMETTİN CABİROĞLU HATAY
7 486 DURSUN GEDİK TRABZON
8 488 BERAT ANLICAN GAYRETLİ ANKARA
9 482 MEHMET SALİH ASLAN ADANA
10 435 FERİT ATİK İSTANBUL
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME OVERALL
1 466 ÇAĞATAY SOYTORUN ADANA
2 487 YASİN HOŞBAŞ YALOVA
3 473 KEREM MÜDÜRHANOĞLU VAN
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -160 CM
1 494 ELİF ECE ARAS EDİRNE
2 499 BERÇEM KABAK İSTANBUL
3 498 BEDRİYE TORUNOĞLU TEKİRDAĞ
4 500 BURÇİN ANA YALOVA
5 490 AYNURCAN SAYGILI ORDU
6 502 FATMA TOPARSLAN İSTANBUL
7 495 SELDA ECEBEY ANTALYA
8 501 EMİNE DAĞ MERSİN
9 492 GİZEM DEMİRCİOĞLU İSTANBUL
10 493 NİL ASLAN DENİZLİ
11 491 ÖZLEM GÜNER İSTANBUL
12 497 CEYDA DEDE TEKİRDAĞ
13 496 DİLARA ELA ÖZDEMİR G.ANTEP
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -164 CM
1 508 BÜŞRA EYEN YALOVA
2 510 ALENA KOVALENKO FINDIK MERSİN
3 505 SERAP GEREZ İZMİR
4 509 BETÜL AVCI MERSİN
5 504 NURAN GİZEM GÜNER İZMİR
6 511 MÜJDE ÇABUK İSTANBUL
7 512 BAHAR DEMİREL İSTANBUL
8 506 EZGİ AKKAYA İSTANBUL
9 503 GÜLÇİN ALPAGUT MALATYA
10 507 BAHAR OKSAL ANKARA
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -169 CM
1 518 ŞEYMA KOÇER ANTALYA
2 517 NESRİN EDAGÜL DEMİRDEN YALOVA
3 520 ALEKSANDRA ÜNAL İSTANBUL
4 519 NERGİZ SOYLU ANKARA
5 515 RUKİYE SOLAK ANKARA
6 516 ALİNA DUYAR AYDIN
7 521 ZEYNEP ÖZGE KAÇIRA İSTANBUL
8 526 ADANUR KOLTUKLUOĞLU YALOVA
9 514 FEZLİ CANSU KILIÇ ANKARA
10 513 ÖZGE BİLGİN MERSİN
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -172 CM
1 522 BİLGİ ÖKSÜZ SAMSUN
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +172 CM
1 523 TUGÇE KILIÇ YALOVA
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS OVERALL
1 494 ELİF ECE ARAS EDİRNE
2 518 ŞEYMA KOÇER ANTALYA
3 508 BÜŞRA EYEN YALOVA
4 522 BİLGİ ÖKSÜZ SAMSUN
5 523 TUGÇE KILIÇ YALOVA

Kaynak: Vücut Geliştirme Federasyonu

About Author

GIVE A REPLY

error: Content is protected !!