4-8 MART 2020 İSTANBUL/PENDİK AVRUPA ŞAMPİYONASI
MİLLİ TAKIM SEÇMELERİ ÖZER BAYSALİNG YARIŞMASI SONUÇLARI
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  70KG
1 İSMAİL DİKMEN İZMİR 13
2 İLYAS TACİN İSTANBUL 10
3 AHMET YÜKSEL ANKARA 12
4 BAYRAM KURD SAMSUN 11
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  80KG
1 ERDAL IŞIK İSTANBUL 17
2 SERHAT BAY İSTANBUL 15
3 ENGİN DEMİR İSTANBUL 14
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  +80KG
1 UĞUR RECEP GÜLER MERSİN 19
2 MEHMET BÜKTE BALIKESİR 20
3 KEMAL ŞIK MERSİN 22
4 TURHAN GÜÇLÜ İSTANBUL 18
5 OKTAY YAVUZARSLAN İSTANBUL 21
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAS  -70KG
1 YASİN ACAR İSTANBUL 25
2 ERMAN ULUSAL İSTANBUL 24
3 TURAN ULUSOY İZMİR 29
4 UĞUR ÖZTÜRK İSTANBUL 26
5 CÜNEYT ÜTMÜ İZMİR 28
6 SEVİM HİCRİ İSTANBUL 23
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAS  80KG
1 CÜNEYT UST YALOVA 30
2 HÜSEYİN PİŞKEN ORDU 34
3 YÜCEL KARAHAN İSTANBUL 33
4 MURAT KAPLAN TOKAT 35
5 SUAT HALİM ÇANKAYA İSTANBUL 31
6 MURAT YÜRÜTÜCÜ MANİSA 32
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAŞ +80KG
1 HASAN HAKKI TELATAR İSTANBUL 39
2 MEHMET BATDAL İSTANBUL 37
3 BİLAL KAYA DENİZLİ 38
4 SERKAN AYDOĞAN İZMİR 36
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 50-54 YAS ÜSTÜ AÇIK SİKLET
1 ÜNSAL HEPBİLDİKLER İZMİR 43
2 HACI MURAT KOLUKIRIK YALOVA 44
3 ALPARSLAN KAMİL YILDIRIM İSTANBUL 40
4 SEBATTİN DEMİR İSTANBUL 41
5 SEDAT AY TRABZON 42
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER +55 YAŞ AÇIK SİKLET
1 KAZİM DURMUŞ AYDIN 51
2 MEHMET DİDİN İSTANBUL 45
3 VEDAT SEYHAN YALOVA 50
4 CAN UZLAR ANTALYA 52
5 MUSTAFA PARLAK İSTANBUL 46
6 VAHİT AYAĞ İSTANBUL 49
7 BAYRAM AKIN İSTANBUL 48
8 YUNUS MEZRELİ MERSİN 47
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME 40-44 YAŞ AÇIK SİKLET
1 POLAT DİNÇ MERSİN 53
2 ALİ AYYILDIZ ANKARA 55
3 OZAN DORUK YALOVA 54
4 SOYDAN GÜNDOĞU AYDIN 56
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME 45-49 YAŞ AÇIK SİKLET
1 ERGÜN BAĞÇİVAN İSTANBUL 57
2 ERHAN KARAKELLE İSTANBUL 60
3 METE GÖRKEM ŞAHİN İZMİR 58
4 AYDIN KACAR AYDIN 59
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME +50 YAŞ AÇIK SİKLET
1 SERDAR KİRİŞOĞLU İSTANBUL 61
2 CANER ÖZGİN İSTANBUL 63
3 YUSUF IŞIK MUĞLA 62
MASTER ERKEKLER KLASİK FİZİK
1 ÜMİT IŞIK İSTANBUL 65
2 MUSTAFA KOÇ YALOVA 66
3 SELAHATTİN KARAKUŞ ANTALYA 67
4 SAYGIN GERİKALMAZ ANKARA 64
MASTER BAYANLAR BODY FITNESS +35 YAŞ AÇIK
1 ELİF ŞENBAŞ YALOVA 69
2 TATYANA MELNYCHUK YALOVA 68
MASTER BAYANLAR FİZİK +35 Yaş
1 SERAP MEHTAP TANAN İZMİR 71
2 ZÜLEYHA ATEŞ İZMİR 70
MASTER ERKEKLER FİZİK 40-44 YAŞ AÇIK SİKLET
1 FUAT DİNÇ MERSİN 86
2 ERKAN BAL GİRESUN 73
3 KADİR SİLO İSTANBUL 77
4 MUHSİN ERDOĞAN ELKUT İSTANBUL 87
5 KIVANÇ GÜROL İSTANBUL 75
6 CEMAL ERAY YİĞİTOKUR İSTANBUL 81
7 AYKUT KARATAŞ İSTANBUL 74
8 HAŞİM ERSOY BURSA 88
9 SELAHATTİN KESKİNOĞLU MERSİN 72
10 BİLAL DEMİR İSTANBUL 89
11 İSMETULLAH BOZDAĞ BURSA 82
12 MUSTAFA DURMAZ DENİZLİ 76
13 ERKAN PEHLİVAN İSTANBUL 78
14 M. ALİ AKYILDIZ İSTANBUL 83
15 FUAT TUNADOR MERSİN 84
MASTER ERKEKLER FİZİK 45-49 YAŞ AÇIK SİKLET
1 YENER MERAL İZMİR 92
2 HARUN BİLAL ÇAĞIRAN BURSA 93
3 ALİ OSMAN OKAY İSTANBUL 91
4 SERKAN KINABAŞ YALOVA 94
5 ŞEYHMUS SOLMAZ MERSİN 90
MASTER ERKEK FİZİK +50 YAŞ AÇIK SİKLET
1 ERCAN ÖZAKIN YALOVA 95
2 M. SACİT ŞEFKATLİOĞLU BURSA 98
3 İBRAHİM DOĞAN ANTALYA 99
4 SADETTİN ÇEŞMECİ TRABZON 96
5 OLGUN ÇAKIR İSTANBUL 97
6 ALİ BIDI ANTALYA 100
MASTER BAYANLAR BİKİNİ FITNESS 35-39 YAŞ AÇIK
1 İRGE MERVE İP İSTANBUL 102
2 KHRYSTYNA MUMCUOĞLU GAZİANTEP 101
MASTER BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +40YAŞ AÇIK
1 MİHAELA BANCU YALOVA 623
2 YELDA İNCİ ARSLAN ANKARA 622
3 EMİNE GÜNGÖR ADANA 621
BAYANLAR FITNESS AÇIK SİKLET
1 MERVE YILDIRIM İZMİR 103
ERKEKLER FITNESS AÇIK SİKLET
1 ÖZCAN ÖZDEMİR HATAY 105
2 ADAMJAN KOZHANAZAR İSTANBUL 106
3 İBRAHİM KARSU ÖZEN ADANA 104
4 ORHAN UYGUN İSTANBUL 107
GENÇ ERKEKLER FİZİK -174 CM
1 EMRULLAH ÖNDER MERSİN 112
2 TOLGA KOŞTAN ANKARA 124
3 GÖKHAN YILDIZ İSTANBUL 145
4 TAMER AYDOĞAN GİRESUN 111
5 HÜSEYİN ÇELİK İSTANBUL 130
6 UMUT ABDULVAHAP ZUVEYKLİ İSTANBUL 122
7 BATUHAN KAHRAMAN İSTANBUL 118
8 ULAŞ ÇOBAN MERSİN 113
9 İBRAHİM EŞKARA YALOVA 123
10 FURKAN KILIÇ İSTANBUL 120
11 MEHMET TALHA TAŞKAN ANKARA 140
12 ENES GÜNEY MALATYA 135
13 NECMETTİN YILDIZ ADANA 119
14 ONUR YILDIZ GAZİANTEP 117
15 SEDAT ÖNER MERSİN 137
GENÇ ERKEKLER FİZİK -178 CM
1 BARKIN ATAK MERSİN 169
2 HALİL İBRAHİM BİÇER VAN 172
3 AHMET CAN YORULMAZ İSTANBUL 170
4 BUĞRAHAN ÖZTÜRK TRABZON 198
5 MÜCAHİT SALMAN MERSİN 155
6 İBRAHİM ERCAN MERSİN 158
7 SEÇKİN KAMBAL MERSİN 159
8 FATİH CİNGAY İSTANBUL 148
9 CAFER OĞUZHAN ÖZBAY MERSİN 165
10 MUHAMMED ALİ ACAR KONYA 168
11 VEDAT ÖZKAYA YALOVA 156
12 SEZER İSMAİL AKYOL YALOVA 164
13 BERKAY BAHAR MERSİN 171
14 ABDULLAH OTLU MERSİN 161
15 YUSUF ORHUN AYÇİÇEK BURSA 166
GENÇ ERKEKLER FİZİK +178 CM
1 BATUHAN BATU İSTANBUL 180
2 ALİ KOPUZ MERSİN 176
3 OĞUZHAN KALYONCU YALOVA 194
4 İBRAHİM KAHRAMAN ANKARA 203
5 ONUR ÖZTÜRK KOCAELİ 181
6 ONUR AYDIN İSTANBUL 174
7 ŞAHİN DÜNDAR MERSİN 196
8 ABDULKADİR AKTAŞCI İSTANBUL 187
9 FERHAT TANRIVERDİ YALOVA 197
10 FAHRİ FURKAN ERIŞIK İSTANBUL 179
11 ÖMER FARUK ALTUNDAŞ ARTVİN 201
12 OĞUZ BİLGİN MERSİN 204
13 SELÇUK GEZEROĞLU ANTALYA 182
14 OSMAN MESUT BURSA 195
15 BURAK ÜNSAL İZMİR 178
GENÇ ERKEKLER FİZİK OVERALL
1 BARKIN ATAK MERSİN 169
2 EMRULLAH ÖNDER MERSİN 112
3 BATUHAN BATU İSTANBUL 180
GENÇ ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME AÇIK SİKLET
1 FERHAT ERKAN SİNER MERSİN 207
2 CEVAHİR BİLOĞLU ANTALYA 211
3 ARDA BERÇ DALICI YALOVA 214
4 KAZIM CAN EKMEKÇİ YALOVA 210
5 EKREM KULELİ İSTANBUL 209
6 OKAN YAVUZ TRABZON 205
7 EMİRHAN ÖZYÜREK İSTANBUL 625
8 ABDURRAHMAN KULOĞLU TRABZON 206
9 ŞAMİL YILMAZ BOLU 208
10 MUSTAFA YÜKSEK ANKARA 217
11 SERGEN SEVER İSTANBUL 218
12 YUSUF GÜLLÜ İSTANBUL 212
13 ESHAD HASIRCI YALOVA 216
14 SEMİH YILMAZ KIRKLARELİ 239
15 ÖMER AVŞAR ANTALYA 628
VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER -75 KG
1 ALİ CAN TOKSÖZ İZMİR 226
2 OĞUZHAN ÖZTÜRK TEKİRDAĞ 220
3 ESER KARACAOĞLU MERSİN 223
4 GÖKHAN KARAGÜLLE İSTANBUL 229
5 FATİH TEKİN MERSİN 225
6 HAKAN ÇOBAN İSTANBUL 235
7 YİĞİT UZUNGÜL ANTALYA 221
8 METİN ÇAVUŞ ANKARA 230
9 EYÜPCAN KAŞIKCI İSTANBUL 224
10 CENGİZ AYDIN ANKARA 237
11 EMRE TOKTAŞ MERSİN 238
12 ÖMER YAVUZ ANTALYA 233
13 TAYFUN REÇBER İSTANBUL 232
14 MUHAMMET KERDİĞE İSTANBUL 456
15 MEVLÜT BELLEK İZMİR 236
GENÇLER VÜCUT GELİŞTİRME  +75 KG
1 UĞUR ALAN İZMİR 240
2 ALKAN OKAN MERİÇ İSTANBUL 245
3 BERAT İGÜŞ MERSİN 241
4 SALİH UĞUR İSTANBUL 242
5 ALİ YEŞİL İZMİR 244
6 TURAN KAZANCIOĞLU İSTANBUL 243
ERKEKLER ENGELLİ VÜCUT GELİŞTİRME AÇIK
1 ÖMER ÇEÇEN AĞRI 246
2 MERT YILMAZ İSTANBUL 247
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -160 CM
1 MERVE AKSOMAN İZMİR 252
2 ZEYNEP AKKUŞ YALOVA 249
3 MELİSA YILDIRIM İZMİR 256
4 SEDANUR TAĞLIK YALOVA 257
5 DERYA KUTLUDOĞMUŞ MALATYA 251
6 GÜNNUR ASLAN MERSİN 253
7 GÜLŞAH BURSALIOĞLU ANTALYA 255
8 DİLA AKARÇAY YALOVA 248
9 SUDE DİNÇ DENİZLİ 250
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -166 CM
1 HANDE AKSOMAN İZMİR 260
2 AYLİN GÜLSEREN ANKARA 261
3 TUĞÇE AKAR İSTANBUL 264
4 AYŞE GÖKCAN ADANA 263
5 İPEK SARAÇBAŞI ANKARA 258
6 IŞIL AYCIL ADANA 262
7 MİHRİBAN BAĞCI İZMİR 265
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +166 CM
1 ALEYNA ÇALIŞKAN YALOVA 268
2 ELİF NUR ÇATKAYA YALOVA 273
3 SELİN SOYYILMAZ YALOVA 272
4 YAPRAK SARIGÜZEL İZMİR 271
5 BÜŞRA YAŞAN YALOVA 267
6 MERYEM CANSEVEN KÜTAHYA 269
7 HANDE NUR BENDİN ANKARA 266
8 TESLİME YILMAZ MERSİN 270
GENÇ BAYANLAR BODY FITNESS AÇIK SİKLET
1 SEREN GENÇEL İSTANBUL 276
2 NEZİHE GÜNEL YALOVA 277
3 YAPRAK SOYLU YALOVA 629
4 DİLARA ÖZTÜRK İSTANBUL 275
5 MELİKE KOSTAK EDİRNE 274
BÜYÜK BAYANLAR BODYFITNESS -163 CM
1 AYLİN EROL MERSİN 279
2 SİNEM TATLI YALOVA 278
BÜYÜK BAYANLAR BODYFITNESS -168 CM
1 ELİF GÖKHAN İSTANBUL 281
2 MİNE GÜNGÖR GAZİANTEP 280
WELLNESS FİTNESS AÇIK
1 GÖZDE IŞIK İSTANBUL 289
2 EUGEINA AKUÇ MERSİN 285
3 GÜLÇİN BAKİ İSTANBUL 284
4 FADİME KESKİN İSTANBUL 287
5 ECE GİZEM ATAKUL GAZİANTEP 286
6 DİLAN COŞKUN ANKARA 282
7 AYLİN KAYA İSTANBUL 283
8 RABİA İNCE AĞRI 288
GENÇ BAYANLAR FITNESS AÇIK SİKLET
1 IŞIL BELLİ ADANA 290
2 CEREN BÖLGEN ADANA 291
GENÇ ERKEK FITNESS AÇIK SİKLET
1 ARİF TUĞCAN KONDOZ KKTC 630
2 DERİN UYGUR İZMİR 293
3 KASIM ULUĞ ADANA 297
4 BURAK SOYSAL EDİRNE 193
5 KEMAL B KANDOZ KKTC 295
6 BATUHAN YARAN İZMİR 296
7 EBUBEKİR ERENOĞLU EDİRNE 294
8 AHMET SOYLU MERSİN 298
9 MUHAMMED SEZER DURMAZ YALOVA 292
ERKEKLER FİZİK -170 CM
1 SAVAŞ ÖLÇER İSTANBUL 305
2 DOĞANCAN ÇOLAK YALOVA 306
3 CEMREHAN GÜRLER TRABZON 325
4 RAMAZAN ÇAVUŞOĞLU MERSİN 328
5 BURAK AKKUŞ İSTANBUL 329
6 HASAN BAHADIR MERSİN 333
7 RESÜL CAN ÖZTÜRK MERSİN 301
8 KAAN ÖZEGE MERSİN 311
9 GÖKHAN EGEHAN ANKARA 304
10 ENES AKGÜL İSTANBUL 331
11 YASİN PEHLİVAN İSTANBUL 332
12 ENGİN ELSİZ İZMİR 312
13 SEZER TURUŞKAN MERSİN 300
14 ZİYA YURTSEVEN İSTANBUL 310
15 MURAT PEKMEZCİ İSTANBUL 299
ERKEKLER FİZİK -173 CM
1 SELAMİ ÖZYILDIRIM KAYSERİ 335
2 SAMET AKAR İSTANBUL 339
3 HÜSEYİN ÖZBAKIR İSTANBUL 346
4 MEHMET CAN ALKUŞ TEKİRDAĞ 340
5 ERDEM YETİŞİR ANTALYA 352
6 ALİ AKCAN BALIKESİR 355
7 RUBAR KABİŞEN KOCAELİ 342
8 TOLGA CAN KURTOĞLU İSTANBUL 354
9 BAYCAN SAVCI BURSA 348
10 ÖMER ORMAN BOLU 341
11 EMİN TOZAN İSTANBUL 337
12 ABDULLAH HACCALOĞLU YALOVA 343
13 MURAT YILMAZ İSTANBUL 349
14 EMİR BAŞBUĞ YALOVA 347
15 SAMET İNANLI İSTANBUL 350
ERKEKLER FİZİK -176 CM
1 DOĞUŞCAN ÖZKAN YALOVA 373
2 HAKAN USLU İSTANBUL 364
3 MURAT CESUR İSTANBUL 358
4 HAKAN KURŞUN İZMİR 360
5 HALİL TAYLAN UZUNBURUN KOCAELİ 357
6 İBRAHİM ALATAŞ ANKARA 370
7 SERKAN TİRYAKİ MERSİN 356
8 HALİL MURAT BAŞBUĞ AĞRI 361
9 MEHMET ALİ TAŞTAN İSTANBUL 369
10 ALİ ÇAĞRI BAĞDATLI MUĞLA 359
11 MASHAR ÇETİN YALOVA 371
12 ÖZGÜR ÇELİK İSTANBUL 363
13 SAFA MERT BEDELOĞLU ANTALYA 372
14 FETHİ AHMET BAYKARA İSTANBUL 366
15 YİĞİT EGE ERKUT İSTANBUL 362
16 MURAT BAKSI ANTALYA 365
ERKEKLER FİZİK -179 CM
1 MUSTAFA ATSAL HATAY 619
2 CAN TAŞKIN İSTANBUL 390
3 MEHMET KARACA İSTANBUL 385
4 OKAN GÜL İSTANBUL 382
5 MURAT ASLAN HATAY 384
6 İSMAİL HAKKI YAZICI İSTANBUL 378
7 İSA İBRAHİM GÜMÜŞKAYA İSTANBUL 374
8 BURAK CAM AYDIN 377
9 TOLGA Yapıcı İSTANBUL 376
10 EMRE ESE İSTANBUL 380
11 GÜVEN ÇELİK İSTANBUL 375
12 SÜLEYMAN SAMURKAŞ İSTANBUL 383
13 RESUL KAYA SİNOP 627
14 AHMET ALAN İSTANBUL 386
ERKEKLER FİZİK -182 CM
1 HAKAN BULUT YALOVA 409
2 ADEM BUDAK ADANA 410
3 YASİN AYRANCI GAZİANTEP 405
4 SİNAN KALAKENGER MERSİN 400
5 SAMET FIRAT İSTANBUL 404
6 EMRE TOPRAK BURSA 393
7 SERKAN KURTULUŞ İZMİR 398
8 EMRAH YILDIRIM İSTANBUL 401
9 REMZİ BİLGİÇ TRABZON 403
10 BEDRİHAN YAMANLI İZMİR 402
11 ÇAĞDAŞ MİNARECİ İZMİR 395
12 MEHMET ALİ SELLÜM ESKİŞEHİR 396
13 KAHRAMAN BÜYÜKÇOLPAN İSTANBUL 397
14 ERVAN SÖNMEZ BURSA 406
15 MEHMET ALTINTEPE İSTANBUL 408
16 EMRAH ÖZTÜRK MERSİN 407
ERKEKLER FİZİK +182 CM
1 DAVUD SÜTÇÜOĞLU YALOVA 416
2 BARIŞ GÖKBEL MERSİN 417
3 SERHAT SAİM BALKIR İSTANBUL 415
4 ERTAN YUCAK İSTANBUL 426
5 VOLKAN YILMAZ ANTALYA 399
6 MUHAMMED FURKAN ÖZGÖRÜŞ YALOVA 431
7 UĞUR KUMAŞ İSTANBUL 412
8 SERKAN DÜNDAR ANKARA 411
9 SEZGİN KANATOĞLU İSTANBUL 427
10 NEBİ PALANCI MERSİN 414
11 KEMAL EROĞLU TRABZON 429
12 SEFA EREN UĞUR ANTALYA 424
13 COŞKUN ELEN SİRAL MERSİN 421
14 EMRE PARLAK GAZİANTEP 422
15 ALPER TOKSÖZ İZMİR 419
BÜYÜK ERKEKLER KASLI FİZİK
1 MUHAMMET KODALAR TRABZON 437
2 ERDİ UÇAR YALOVA 438
3 KORAY VATANSEVER MERSİN 433
4 FURKAN TUNÇ MERSİN 620
5 ÖZER ÇAMOĞLU MERSİN 435
6 OZAN ERBAŞ ESKİŞEHİR 391
7 HAKAN ERNİŞ İZMİR 434
8 HARUN REŞİT ÇALIŞKAN İZMİR 436
9 MURAT MIRIK DİYARBAKIR 322
BÜYÜK ERKEKLER FİZİK OVERALL
1 DAVUD SÜTÇÜOĞLU YALOVA 416
2 DOĞUŞCAN ÖZKAN YALOVA 373
3 SAVAŞ ÖLÇER İSTANBUL 305
4 MUSTAFA ATSAL HATAY 619
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME 70 KG
1 KENAN YILDIZ İSTANBUL 441
2 AYKUT KAYA İSTANBUL 442
3 İHSAN TAŞKESİĞİ YALOVA 448
4 DAVUT KOÇAK MERSİN 443
5 FİKRET BECAN İSTANBUL 451
6 OLCAY ÖZMEN MERSİN 449
7 YASİN ALTAY İSTANBUL 440
8 OKAN GÜLTEKİN YALOVA 439
9 EMRECAN ŞEN İSTANBUL 444
10 UĞUR CAN ÖNEM MERSİN 445
11 SÜLEYMAN TAŞDİKEN İZMİR 452
12 AVNİ DEMİR İSTANBUL 450
13 BURAK KELAV ANTALYA 447
14 HAKAN DEMİRTAŞ ANTALYA 446
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME 75 KG
1 İSA KAYA KOCAELİ 458
2 İSMAİL YALÇIN İSTANBUL 455
3 NİHAT METİN ÜNAL İSTANBUL 464
4 MEHMET MUTİOĞLU İSTANBUL 462
5 ÖMER TETİK YALOVA 459
6 YUSUF ÇİFTÇİ İSTANBUL 460
7 UMUT ASAR İSTANBUL 463
8 MUHAMMED FURKAN SARIER BOLU 457
9 ERHAN ÇELİK İSTANBUL 454
10 OKAN KESKİN BOLU 453
11 AZİZ GÜREL MANİSA 461
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME 80 KG
1 SERHAT KESER İSTANBUL 468
2 MUSTAFA ÇETİN İZMİR 465
3 SERHAT ODUNCU İZMİR 473
4 HÜSEYİN GÖKHAN ÖNER İSTANBUL 467
5 YİĞİT PORYAZ YALOVA 475
6 CAN GÖLPINAR ANKARA 472
7 MUSTAFA KADİR CİNDORUK İZMİR 466
8 SEFA SALMAN YALOVA 469
9 ÜMİT DEMİREL MERSİN 16
10 HALİL PESEN İSTANBUL 470
11 OKAN DERELİ İSTANBUL 474
12 BORA DAL BALIKESİR 471
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME 85 KG
1 ZÜLFÜ YAKUT İSTANBUL 480
2 UĞUR OKUR SİNOP 481
3 ABDULLAH KAMASI TEKİRDAĞ 476
4 CÜNEYT BARIŞ ÜÇKAN YALOVA 478
5 HAKAN GÜRÜN İSTANBUL 482
6 FİKRET TÜMER ANTALYA 479
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME 90 KG
1 ÖZGÜR DOĞAN İSTANBUL 483
2 ÇAĞLAYAN KUZU İSTANBUL 484
3 KADİR ALICIKUŞ MERSİN 485
4 BEKİR CAN ESER MALATYA 477
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME 95 KG
1 KÜRŞAT DEMİRCİ SAKARYA 487
2 GÜRKAN ŞAVLI MERSİN 490
3 GÖKHAN ETİ MERSİN 488
4 MUHAMMED MUSTAFA ŞENGÜL İSTANBUL 492
5 HASAN EMEKLİ ESKİŞEHİR 493
6 CENK KARALI MERSİN 491
7 SERHAT ÖZEL BALIKESİR 486
8 FERİT ATİK İSTANBUL 489
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME -100 KG
1 TAHİR CAN MERSİN 498
2 NİYAZİ BAŞARAN MERSİN 496
3 İBRAHİM AYÇİÇEK BURSA 495
4 ERCAN ŞENGEL MERSİN 497
5 ÖZGÜR ATAL İSTANBUL 494
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME 100+ KG
1 MUHAMMED SERMEN İSTANBUL 501
2 VOLKAN UĞUR MERSİN 499
3 ERDAL KUBİLAY KÖLMÜK BURSA 500
4 MEHMET SALİH ASLAN ADANA 502
BÜYÜK ERKEKLER VÜCUT GELİŞTİRME OVERALL
1 MUHAMMED SERMEN İSTANBUL 501
2 ZÜLFÜ YAKUT İSTANBUL 480
3 İSA KAYA KOCAELİ 458
4 ÖZGÜR DOĞAN İSTANBUL 483
5 TAHİR CAN MERSİN 498
6 KENAN YILDIZ İSTANBUL 441
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -168 CM
1 DOĞUCAN ŞEVİK KIRKLARELİ 503
2 TAYFUN TEKİN MERSİN 515
3 MEHMET TAHİR YEKTÜM İZMİR 505
4 ORKUN YERLİKAYA TRABZON 509
5 BARIŞ İNCE YALOVA 508
6 YUSUF ÖZAVŞAR MERSİN 504
7 KEMAL CEVHER SU İSTANBUL 506
8 UĞUR GÜLTEPE İSTANBUL 510
9 OSMAN SÖĞÜT İSTANBUL 512
10 MUSTAFA YAŞAR BURSA 511
11 MERİÇ YAZAR İSTANBUL 514
12 BERK YASSIKAYA İZMİR 624
13 HAKKI AKDENİZ İSTANBUL 507
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -171 CM
1 SERCAN GÜNAY YALOVA 516
2 AYTEKİN VARSAN SAMSUN 525
3 TARIK GÜNDOĞDU İSTANBUL 524
4 İSA ERYİĞİT MERSİN 521
5 BURAK SERTOĞLU İSTANBUL 526
6 TUNCAY IŞIK İZMİR 517
7 SİNAN MUTLUŞ MERSİN 518
8 ORÇUN İZCİ İZMİR 520
9 İLHAN ÖZALP MERSİN 522
10 FATİH BOL İSTANBUL 523
11 BURAK ŞAHİN YALOVA 519
12 GÖKHAN YILMAZ MERSİN 527
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -175 CM
1 ERÇAĞ BİRİŞAH İSTANBUL 543
2 GÜRKAN COŞTU İSTANBUL 539
3 KAYHAN İYİBİLEN MERSİN 533
4 GÖKHAN SAĞIROĞLU İZMİR 536
5 MUHAMMED CÖMERT MERSİN 534
6 AHMET MERTCAN DEVELİ ANKARA 530
7 AYBARS AKSEKİLİ İZMİR 545
8 SERDAR KANIK İZMİR 541
9 BATUHAN YILDIZ MERSİN 535
10 GÜVENÇ BİLGEN İSTANBUL 544
11 DOĞAN YILDIZ İSTANBUL 542
12 BURAK ŞAHİN İZMİR 531
13 MURAT BEDİR MERSİN 537
14 TAHİR AKKAYA MERSİN 540
15 GÖKHAN CAN AFŞAR İSTANBUL 528
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -180 CM
1 ORHAN AYTEN MERSİN 560
2 CANER ŞEN İSTANBUL 555
3 MEHMET EMİN AYDIN K.MARAŞ 559
4 SEDAT BACAKSIZ İSTANBUL 563
5 ALPER KESKİN İZMİR 561
6 BURAK ERŞAN İSTANBUL 562
7 TURAN GÜZELÇİÇEK İZMİR 548
8 MERT KIRKGÖZ İSTANBUL 551
9 ERTUNÇ CAN YALOVA 557
10 ALİ KARALI KOCAELİ 552
11 OĞUZ ARKOÇ BURSA 558
12 MELİH TAŞTAN İZMİR 549
13 FERHAT ALTINSES KOCAELİ 554
14 ÖZENÇ MERT MİLLİTÜRK İZMİR 550
15 ENES YILMAZ İSTANBUL 547
16 ÖMER ÖZDEMİR İSTANBUL 553
17 SERCAN ŞENGÜL ANKARA 556
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME +180 CM
1 YASİN YALÇIN YALOVA 565
2 ÖZGÜR GÖKBEL MERSİN 567
3 BERK TARKUN İZMİR 571
4 SEMİH ACAR YALOVA 564
5 MERT ÖNDÜL BURSA 569
6 GÖKHAN SARI MERSİN 572
7 HAKAN YÜKSEKOL SİNOP 570
8 MUZAFFER GÜLAKMAN İZMİR 568
9 BERKAY KILIÇ İZMİR 573
10 MEHMET ERGEN GAZİANTEP 566
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME OVERALL
1 YASİN YALÇIN YALOVA 565
2 ERÇAĞ BİRİŞAH İSTANBUL 543
3 ORHAN AYTEN MERSİN 560
4 DOĞUCAN ŞEVİK KIRKLARELİ 503
ERKEKLER KLASİK FİZİK
1 UĞUR YILMAZ ARTVİN 582
2 HASAN KUBUR MERSİN 580
3 MUHAMMET TEKİN İSTANBUL 574
4 LÜTFİ KORAY CANSU YALOVA 578
5 MUSTAFA ÜNAL ANKARA 583
6 ERHAN KAFTAN MERSİN 584
7 MUSTAFA SAKA İSTANBUL 581
8 MEHMET TOMURCUK KAYSERİ 577
9 AHMET FURKAN ACAR İSTANBUL 576
10 TANJU AKPOLAT İSTANBUL 575
11 BATUHAN BALCI İSTANBUL 579
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -160 CM
1 BURÇİN ANA YALOVA 587
2 BEDRİYE TORUNOĞLU TEKİRDAĞ 594
3 SELDA ECEBEY ANTALYA 592
4 HÜLYA DİNÇ MERSİN 585
5 EDA ZOP İZMİR 588
6 NİL ASLAN DENİZLİ 591
7 SELİN SARIARSLAN ANTALYA 593
8 ELİF TUĞBA ŞAVLI YALOVA 590
9 İLAYDA KOCA YALOVA 589
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -164 CM
1 NURAN GİZEM GÜNER İZMİR 597
2 SERAP GEREZ İZMİR 600
3 YELİZ İPEK İSTANBUL 606
4 EMİNE BURCU AKTAŞ İSTANBUL 603
5 SİNEM MUŞ İSTANBUL 598
6 AYLİN YILMAZTÜRK EDİRNE 605
7 ALENA KOVALENKO FINDIKOĞLU MERSİN 596
8 KÜBRA TOPÇU İSTANBUL 602
9 SELDA ASLANBAY İSTANBUL 604
10 GÜLSÜN GAMZE AKDEMİR İSTANBUL 607
11 EZGİ AKKAYA İSTANBUL 601
12 BAHAR DEMİREL İSTANBUL 599
13 SİNEM KARA GAZİANTEP 595
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -169 CM
1 NERGİZ SOYLU ANKARA 609
2 NESRİN EDAGÜL DEMİRDEN YALOVA 614
3 SU GİZEM AKALAN YALOVA 613
4 SELİN NALCI YALOVA 610
5 ALİNA DUYAR AYDIN 611
6 EZGİNUR VARHAN İSTANBUL 615
7 ÖZGE BİLGİN EDİRNE 608
8 SELEN AYDIN MALATYA 612
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -172 CM
1 ŞİİR YAĞMUR YOLAÇAN AĞRI 617
2 EBRU ERSOY YALOVA 616
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +172 CM
1 NAZLI ODABAŞ ANTALYA 618
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS OVERALL
1 NERGİZ SOYLU ANKARA 609
2 NURAN GİZEM GÜNER İZMİR 597
3 BURÇİN ANA YALOVA 587
4 ŞİİR YAĞMUR YOLAÇAN AĞRI 617

Kaynak: Vücut Geliştirme Federasyonu
Dİğer Yarışma Sonuçları için tıklayın

About Author

GIVE A REPLY

error: Content is protected !!
Araç çubuğuna atla