22-26 Mart 2019 Yarışma Sonuçları İçin Tıklayın

21-25 Mart 2018 Antalya Vücut Geliştirme ve Fitness Avrupa Milli Takım Seçmeleri Sonuçları

VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  70KG
1 TURAN ULUSOY İZMİR 310
2 ERDAL IŞIK İSTANBUL 312
3 AHMET YÜKSEL ANKARA 309
4 ŞEYHMUS OKTAR İSTANBUL 311
5 KEMAL ÖNCÜL NEVŞEHİR 313
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  80KG
1 YÜCEL KARAHAN İSTANBUL 322
2 HAKAN YILDIZ İSTANBUL 316
3 MURAT KEKEÇ İSTANBUL 319
4 BİLAL KAYA DENİZLİ 320
5 HALUK YİĞİT ÇANAKKALE 317
6 SUAT HALİM ÇANKAYA İSTANBUL 318
7 BÜLENT ATEŞ İSTANBUL 321
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 40-44 YAS  +80KG
1 RİFAT RAHMİ SİPAHİOĞLU BATMAN 325
2 CENK PEHLİVANOĞLU BALIKESİR 327
3 AYKUT KARSLIOĞLU ANKARA 326
4 LEVENT BİNGÖL HATAY 330
5 ALİ GAM İZMİR 328
6 YILDIRAY KAHRAMAN GİRESUN 329
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAS -70KG
1 HALİL İBRAHİM MURAT ÖZEKİNCİLİ ANKARA 336
2 HİCRİ SEVİM İSTANBUL 337
3 MAHMUT KEKLİK İZMİR 334
4 YILMAZ ÇOKÜRKMEZ İSTANBUL 338
5 MENDERES KARAAĞAÇ İSTANBUL 333
6 YALÇIN ŞENER ORDU 335
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAS  80KG
1 CÜNEYT UST YALOVA 346
2 GÖKHAN AKÇELİK ADANA 343
3 HÜSEYİN PİŞKEN ORDU 341
4 MAHMUT SANİ TOK ŞANLIURFA 342
5 ASLAN TURAN SİVAS 344
6 ERCAN CEVİZ YALOVA 347
7 BİLAL ÇORAMAN MERSİN 345
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 45-49 YAŞ +80KG
1 VEYSEL KARAMANOĞLUGİL MERSİN 355
2 OĞUZ AYDEMİR İZMİR 353
3 OĞUZ AYTULUK İZMİR 352
4 OKTAY KOÇ İSTANBUL 350
5 MEHMET KILINÇ K.MARAŞ 357
6 LEVENT ŞENOL MERSİN 354
7 ALİ GEREZ İZMİR 356
8 ŞÜKRÜ TEMİZKAN HATAY 351
9 TONGAY HAMZA OKTAY ANKARA 358
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER 50-54 YAS ÜSTÜ AÇIK SİKLET
1 İSMAİL HAKKI YILDIZEL MERSİN 363
2 MEHMET İHSAN SÖNMEZIŞIK İZMİR 362
3 ÜNSAL HEPBİLDİKLER İZMİR 361
4 HAKKI YILDIRIM ANTALYA 364
VÜCUT GELİŞTİRME MASTER ERKEKLER +55 YAŞ AÇIK SİKLET
1 MUTLU BAKIRTAŞ TOKAT 373
2 HAKAN ÖZDEMİR İSTANBUL 367
3 MEHMET DİDİN İSTANBUL 374
4 ATİLLA KAYHANLI İSTANBUL 368
5 CEVAT METE İSTANBUL 370
6 SAİM METİN ÇETİN İSTANBUL 371
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME 40-44 YAŞ AÇIK SİKLET
1 VOLKAN TOPTANOĞLU ANKARA 253
2 ERHAN KARAKELLE İSTANBUL 255
3 METE GÖRKEM ŞAHİN İZMİR 256
4 HAKAN GÜRÜN İSTANBUL 254
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME 45-49 YAŞ AÇIK SİKLET
1 RAMİZ AKKURT İSTANBUL 260
2 OKAN KORKUT İSTANBUL 261
3 AYDIN KACAR İZMİR 259
4 SEZAR DALLARYAN İSTANBUL 262
MASTER ERKEK KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME +50 YAŞ AÇIK SİKLET
1 OZAN DİKİCİ İZMİR 265
2 FİKRİ SEYDİALİOĞLU YALOVA 264
3 NURETTİN ZENGİN ANTALYA 266
ERKEKLER ENGELLİ VÜCUT GELİŞTİRME AÇIK
1 MUHAMMET ALİ BULGAY AĞRI 386
MASTER BAYANLAR BODY FITNESS +35 YAŞ AÇIK
1 GAMZE ŞAKRAK YALOVA 381
2 SERAP MEHTAP TANAN İZMİR 383
3 DİLEK YAŞAR YALOVA 382
MASTER BAYANLAR FİZİK +35 Yaş
1 FADİME AYIŞIK KARACA ANKARA 206
MASTER ERKEKLER FİZİK 40-44 YAŞ AÇIK SİKLET
1 YALÇIN ENGİN YALOVA 212
2 YUSUF POLAT YALOVA 217
3 GÜNAYDIN İNCE HATAY 214
4 ŞİNASİ CANAL İSTANBUL 210
5 HASAN IŞIK UÇKUN BURSA 213
6 SELAHATTİN KARAKUŞ ANTALYA 211
7 FATİH MENGEN K.MARAŞ 215
8 HÜSAMETTİN KERİM FIRAT İSTANBUL 218
9 AHMET YILMAZ İZMİR 209
10 OĞUZ KIRMIZI TOKAT 216
MASTER ERKEK FİZİK +45 YAŞ AÇIK SİKLET
1 ŞAHİN BOLCAN İZMİR 220
2 MEHMET SACİT ŞEFKATLIOĞLU BURSA 229
3 HAKAN DEMİRCİ SİNOP 222
4 SELÇUK DÖNMEZ İSTANBUL 223
5 SADETTİN ÇEŞMECİ TRABZON 221
6 AYHAN ÇİFTÇİ ANTALYA 230
7 ERCAN ÖZAKIN YALOVA 227
8 SUAT TÜRKYILMAZ ANTALYA 228
9 SERDAR KÜÇÜKEROL MERSİN 224
10 İBRAHİM DOĞAN ANTALYA 225
11 MEHMETALİ AĞIR ANTALYA 226
12 RUHİ YILMAZ İSTANBUL 231
13 YUSUF IŞIK MUĞLA 232
MASTER BAYANLAR BİKİNİ FITNESS AÇIK SİKLET
1 ELENA GALATAN YALOVA 85
2 MİHAELA BANCU YALOVA 84
3 FUNDA SAPAN YALOVA 83
4 SERAP GEREZ İZMİR 82
5 EMİNE AYŞE ŞANLIK İZMİR 79
6 ARZU TANIŞIK YALOVA 80
7 FATMA TAKAK ADANA 81
GENÇ ERKEKLER FİZİK 174 cm
1 BERKAY DEMİRALP KIRKLARELİ 123
2 EMRULLAH ÖNDER İSTANBUL 143
3 SABRİ GAMGAM MERSİN 137
4 ATACAN ÖZDEMİR YALOVA 141
5 FURKAN KONGUR TRABZON 122
6 BERKAY KAYATEKİN MERSİN 119
7 NAZMİ TUNA BALIKESİR 114
8 OKAN ÖZGÜR BURSA 117
9 FURKAN KARAMAN KIRKLARELİ 124
10 VEYSEL COŞKUN BATMAN 140
11 İSA AKSOY İSTANBUL 147
12 ZÜLFİ BERK KARAKÖSE YALOVA 126
13 BURAK SERTOĞLU İSTANBUL 129
14 RESUL CAN ÖZTÜRK MERSİN 125
15 RAMAZAN ERSAN İSTANBUL 135
GENÇ ERKEKLER FİZİK 178 cm
1 YUNUS EMRE ÖZHAN İSTANBUL 162
2 YUNUS DEMİRCİOĞLU MERSİN 163
3 ERDEM SEVİNÇ İSTANBUL 150
4 YASİN KÖKCÜ İSTANBUL 156
5 ADİL DİNGİL HATAY 155
6 EMRE KIZGIN YALOVA 154
7 GÖRKEN ERGUVAN TRABZON 148
8 EREN ULUDAĞ MERSİN 161
9 ŞÜKRÜ BOZKURT İSTANBUL 151
10 KAMİL BEKDEMİR İSTANBUL 157
11 VEDAT ÖZKAYA İSTANBUL 164
12 ONUR AÇIKGÖZ EDİRNE 152
13 HALİL KARAÇAVUŞ KAYSERİ 149
14 FIRAT AYSAN YALOVA 160
15 FURKAN BORA İSTANBUL 159
 GENÇ ERKEKLER FİZİK + 178 cm 
1 MUHAMMED CAN TOPRAK YALOVA 177
2 SALİH ŞENER MERSİN 178
3 DAVUT SÜTÇÜOĞLU YALOVA 193
4 MERT DUMAN ZONGULDAK 188
5 BATUHAN ÖZDEMİR BURSA 185
6 ABDULLAH PEKER ANKARA 194
7 SERGEN KARA ERZİNCAN 168
8 BERKAY ÖZDEMİR YALOVA 190
9 MERT ÖNDÜL BURSA 175
10 SELÇUK KARABOA İSTANBUL 181
11 OĞUZ KAAN GÜREL MERSİN 191
12 EMRE ATILGAN İZMİR 189
13 YUSUF AYDEMİR İSTANBUL 184
14 SIDDIK BARAN BURCU İSTANBUL 173
15 ÖMER FARUK BAYRAK İSTANBUL 187
GENÇ ERKEKLER FİZİK OVERALL
1 MUHAMMED CAN TOPRAK YALOVA 177
BAYANLAR FİZİK AÇIK SİKLET
1 TATİANA BULUT ANTALYA 202
2 NEDRET ÇİFTCİ YALOVA 203
VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER -75 KG
1 KEREM KILIÇ İSTANBUL 282
2 ALİ ŞAHİN BIÇAKCI ANTALYA 281
3 FARUK SABUTAY ÇANKIRI 272
4 EGE DEMİR İZMİR 280
5 KEMAL BENZER Ş.URFA 284
6 AHMET CAN CANBAZ İSTANBUL 274
7 ŞİİRİ EMDURULLAH BOZ YALOVA 278
8 BERKAY FINDIKOĞLU İSTANBUL 287
9 ALİ İHSAN ARMAĞAN YALOVA 275
10 ATAKAN ECE İSTANBUL 270
11 OĞUZHAN KOÇ İZMİR 286
12 METİN ŞENTÜRK SİNOP 283
13 MÜSLÜM YIKILKAN ADIYAMAN 285
14 MERT KIRBUĞA İSTANBUL 269
15 HAKAN HASAN AYGÜN MERSİN 273
VÜCUT GELİŞTİRME GENÇ ERKEKLER +75 KG
1 KÜRŞAT DEMİRCİ İSTANBUL 293
2 CAN BATUHAN GÜNGÖR MERSİN 300
3 MAZLUM ÇİÇEK MERSİN 301
4 BATUHAN KAYAM İSTANBUL 295
5 HASAN AYDOĞAN MALATYA 291
6 BURAK ÇAKIR MERSİN 292
7 MERT ÇELİKBEDEN İSTANBUL 305
8 OĞUZHAN AKYOL ANTALYA 302
9 MUHAMMED ÇAĞRI DEMİRBAŞ VAN 296
10 AZİZ GÜREL MANİSA 306
11 ŞAHİN DÜNDAR MERSİN 304
12 AHMET UTKU TURCAN İZMİR 298
13 FEYZULLAH ACAR MERSİN 294
14 HAKAN SIKIK İZMİR 297
15 FURKAN TUNA BALIKESİR 290
GENÇ ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME AÇIK SİKLET
1 CELAL BOZKURT MERSİN 238
2 HAVAR KADİR GİREVİ ANTALYA 240
3 MUHAMMED EMİN PARLAK İZMİR 248
4 CEVAHİR BİLOĞLU ANTALYA 247
5 EYMEN MİÇOOĞULLARI HATAY 243
6 GÖRKEM CİHANLI KKTC 242
7 EMİR İLKER İSTANBUL 239
8 ABDURRAHMAN KULOĞLU TRABZON 250
9 RECEP ŞİMŞEK TRABZON 249
10 İBRAHİM BATUHAN ÖZDEMİR İSTANBUL 237
11 MEHMET YÜKSEL İSTANBUL 244
12 OLCAY AKSOY HATAY 236
13 MEVLÜT BELLEK İZMİR 235
14 MUSTAFA BAKİ MENTEŞE İSTANBUL 246
15 FAHRİ CAN ESENLER İZMİR 241
16 GÜRKAN GÖRGÜN İZMİR 245
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -160 CM
1 MERVE AKOSMAN İZMİR 54
2 AYSU DURSUN KKTC 50
3 PELİN GÜVEN DENİZLİ 56
4 GAMZE DEMİR İZMİR 51
5 MELİSA YILDIRIM İZMİR 58
6 CANAN GÜNEŞ MERSİN 53
7 FATMA ERŞAHİN YALOVA 57
8 ELİF EKİNCİ MERSİN 55
9 ZEHRA BEHLÜL BÜYÜKDİŞİKİTLİ GAZİANTEP 52
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -166 CM
1 HANDE AKOSMAN İZMİR 67
2 AYLİN YILMAZ TÜRK EDİRNE 64
3 İREM ALTINDAŞ İZMİR 61
4 BUSE ÇAKMAKOĞLU İZMİR 62
5 DİLARA ERBAŞ İZMİR 66
6 DERYA GÜLBAHAR İZMİR 68
7 BEFİN KAHRAMAN YALOVA 63
8 HEDİYE NUR ATAKUL GAZİANTEP 65
GENÇ BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +166 CM
1 YAPRAK SARIGÜZEL İZMİR 76
2 MELİSA ÖZSARI İZMİR 75
3 NAZLI AYKUT ANKARA 71
4 GİZEM BÜYÜKAŞIK GAZİANTEP 72
5 YAĞMUR KOÇ İZMİR 74
6 AYŞE YILDIZ İSTANBUL 73
GENÇ BAYANLAR FITNESS AÇIK
1 HURİYE SONAY BUDAK ADANA 89
2 CEMRE OLGUN ÇAYIR ADANA 91
3 TAİSİA MUSABEKOV ANTALYA 88
4 DOĞA SOLMAZ ADANA 87
5 SANEM ZEKİOĞULLARI KKTC 93
6 MELİS GÖRKEM ÖZDEM ADANA 90
7 NORJİN KAYA İZMİR 94
8 IRMAK COŞAR İSTANBUL 92
GENÇ ERKEKLER FITNESS AÇIK
1 KAZMAIER ALİ RİZA KKTC 107
2 HAKTAN MERCAN İZMİR 104
3 ARİF TUĞCAN KONDOZ KKTC 105
4 DOĞUKAN KARA İSTANBUL 106
GENÇ BAYANLAR BODY FITNESS AÇIK SİKLET
1 DEFNE BALIK YALOVA 377
2 TUĞÇE BAL İSTANBUL 378
BÜYÜK BAYANLAR FITNESS AÇIK SİKLET
1 AYŞENUR TANRIVERDİ İSTANBUL 110
ERKEKLER FITNESS AÇIK SİKLET
1 MEHMET SAİT GÖRKEN ADANA 98
2 TANER DEMİR YALOVA 97
3 BAHATTİN AKAN MERSİN 99
4 ÖZCAN ÖZDEMİR HATAY 100
5 ORHAN UYGUN İSTANBUL 101
ERKEKLER FİZİK -170 CM
1 EMRE DENİZ KUTLU ANKARA 410
2 UFUK SATI DENİZLİ 416
3 ALİCAN ÇETİN ANKARA 411
4 YAKUP EREN TAN İSTANBUL 412
5 KAAN ÖZEGE MERSİN 400
6 MUSTAFA HANOĞLU YALOVA 425
7 DURSUN MURAT KANAR ORDU 424
8 SERDAL KARTAL SİNOP 409
9 MURAT AKGÜL MERSİN 413
10 GENCER PEKER İZMİR 422
11 ENVER ORHAN İSTANBUL 404
12 EROL KOÇAK İSTANBUL 423
13 SARVAR SARVAROV MERSİN 403
14 ATALAY AKBAŞ MERSİN 417
15 SONER DUMAN MERSİN 405
ERKEKLER FİZİK -173 CM
1 ÇETİN KÖROĞLU TRABZON 438
2 GÜRAY AYDIN İSTANBUL 434
3 SERKAN YOSUNLU MERSİN 429
4 SEDAT BACAKSIZ İSTANBUL 430
5 EYÜP ŞAHİN İSTANBUL 436
6 KORAY İLKMEN İSTANBUL 431
7 MERT ÖZDEMİR TRABZON 433
8 SAFA ŞAHİN MERSİN 446
9 MURAT BAYAR İSTANBUL 445
10 ONUR MUSALLİ ERZİNCAN 437
11 SALİM ÖKSÜZ İSTANBUL 428
12 UĞUR BURAK ŞEKER YALOVA 442
13 MEHMET AYTEKİN AYDIN 447
14 BATUHAN BEKTAŞOĞLU İSTANBUL 435
15 RUBAR KABİŞEN KOCAELİ 444
16 ADEM KAYA GİRESUN 443
ERKEKLER FİZİK -176 CM
1 SALİH ENDEROĞLU KKTC 464
2 MEHMET TORUN YALOVA 456
3 İLKER CEYLAN BURSA 461
4 SERKAN ÇELİK YALOVA 452
5 MUHAMMET ALİ ATAR YALOVA 455
6 ERSİN TEMEK MERSİN 454
7 BÜLENT BORA ŞENTÜRK ANKARA 460
8 ENES AYDIN İSTANBUL 457
9 AHMET TANRIVERDİ İSTANBUL 470
10 MEHMET ALİ TAŞTAN İSTANBUL 451
11 BAHADIR AVHAN İZMİR 467
12 VOLKAN MERAL İZMİR 453
13 MEHMET MESUT AKAY ANKARA 463
14 OĞUZHAN YILDIZ BURSA 465
15 CANER CANDAN YALOVA 462
ERKEKLER FİZİK -179 CM
1 DOĞUŞCAN ÖZKAN YALOVA 477
2 SAMET BAYRAKTAR MERSİN 485
3 RAMAZAN DEMİRCİOĞLU İSTANBUL 478
4 UĞUR ÖZEN ASLAN MERSİN 489
5 MURAT ASLAN HATAY 480
6 TOLGA ALTUĞ ANTALYA 487
7 ASLAN DUVARCI İZMİR 481
8 ÖZGÜR DEMİRHAN MERSİN 482
9 MEHMET İLKER GÜLBAY İSTANBUL 488
10 MEHMET KARACA İSTANBUL 484
11 İBRAHİM ALATAŞ ANKARA 483
12 BİLAL GÖK İSTANBUL 479
ERKEKLER FİZİK 182 CM
1 YİĞİT ÜNÜGÜR İSTANBUL 505
2 ÇAĞLAR DURMAZ ANKARA 500
3 SERKAN KURTULUŞ İZMİR 494
4 MUSTAFA ATSAL HATAY 496
5 TAYFUN ÖZKAN ANKARA 498
6 SERKAN KEPEZLİOĞLU ANTALYA 492
7 GÜRKAN YILDIZ YALOVA 495
8 SONER ÖZFİDAN İSTANBUL 499
9 RAMAZAN ORAKCI ANTALYA 501
10 SERTAÇ GÜNAY İZMİR 504
11 MELİH ŞİMŞEK HATAY 497
12 ŞÜKRÜ CAN ÖZÇOBAN İZMİR 502
13 SERCAN ALİ KAYA HATAY 503
14 RECEP İLKAN TEMEL İSTANBUL 506
15 SERKAN GÜNDOĞDU İSTANBUL 493
ERKEKLER FİZİK +182 CM
1 MURAT AKKÖSE YALOVA 514
2 TOLGA KARAMAN MERSİN 526
3 FUAT SENAN İSTANBUL 518
4 KEMAL YUNUS TEKİN ANTALYA 523
5 EMRE OKUR MERSİN 525
6 ORHAN ÇAVUŞ YALOVA 521
7 ABİDİN AYDIN SİNOP 513
8 İSMAİL TOLGA OĞUZ MERSİN 515
9 MERT ALİ AK KÜTAHYA 522
10 MURAT HAN AFRİDOUN İSTANBUL 512
11 ASLAN GÜREL İSTANBUL 510
12 YİĞİT ASLAN İSTANBUL 527
13 BARKIN GÜZEY İZMİR 528
14 BARIŞ EROL ADANA 519
15 ÖMÜR HAZIRBAŞ ANKARA 524
BÜYÜK ERKEKLER FİZİK OVERALL
1 MURAT AKKÖSE YALOVA 514
KASLI (MUSCULAR) ERKEK FİZİK
1 ÖZCAN KIRANT MERSİN 545
2 TUNAHAN GÜLER MERSİN 540
3 BURAK ÇOBANOĞLU BOLU 539
4 MUHAMMET SEVİNÇ ARTVİN 543
5 MUSTAFA HASAN TIRPAN İZMİR 534
6 KEMAL ASLAN YALOVA 533
7 MUSTAFA NOYAN ZENGER İZMİR 537
8 EREN BİNGÖL MERSİN 536
9 SERKAN KAYIK ANKARA 541
10 DENİZ SERİNKEN İZMİR 530
11 ONUR ESAT KANDEMİR İSTANBUL 532
12 OĞUZHAN ÖZDEMİR BURSA 535
13 MURAT EFESOY MERSİN 531
14 KADİR EFE OLGUN YALOVA 538
15 HİLMİ AKKANAT YALOVA 542
16 YASİN HOŞBAŞ YALOVA 544
BÜYÜK BAYANLAR BODYFITNESS -163 CM
1 EBRU AY GAZİANTEP 550
2 AYŞE MULLA KKTC 549
3 SUNA POLAT İSTANBUL 551
4 SERPİL VAROL YALOVA 548
BÜYÜK BAYANLAR BODYFITNESS -168 CM
1 GÖÇER DURĞUN MERSİN 554
2 AYŞE EBRU GÜLAY İSTANBUL 553
BÜYÜK BAYANLAR BODYFITNESS +168 CM
1 ÇİĞDEM CİCİOĞLU ANKARA 557
WELNESS FİTNES
1 ÇAĞLA GÜLERMAN YALOVA 560
2 DİLAN TOPÇU İZMİR 559
3 ASLI ORBAY ÖZKUL ANKARA 561
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -70 KG
1 SERKAN KINIK BALIKESİR 567
2 MAHMUT BARUT İSTANBUL 564
3 MEHMET GEYİKÇİ MALATYA 573
4 BERK ŞAHİN İSTANBUL 570
5 ERHAN ULUDAĞ ÇANAKKALE 574
6 MESUT ALA ANTALYA 566
7 UFUK ÇELİK İSTANBUL 572
8 YASİN ALTAY İSTANBUL 565
9 EMRE KOCAMAN İSTANBUL 563
10 BURAK TURAL İSTANBUL 568
11 RIDVAN ÇALIŞKAN KOCAELİ 571
12 GÖKHAN KARAKAYA DENİZLİ 586
13 BORA DAL BALIKESİR 569
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -75 KG
1 AYKUT AKAR İSTANBUL 580
2 FAİK GÖKAY GÜLER ANKARA 582
3 FADIL TİRYAKİ İSTANBUL 587
4 ALİ ÇATLİ ANTALYA 584
5 YASİN KOCA MALATYA 577
6 İSMAİL ÖZDEMİR İZMİR 578
7 MUSTAFA KADİR CİNDORUK İZMİR 579
8 SERHAT BAY İSTANBUL 583
9 SUAT AKYOL ANTALYA 585
10 BOĞAÇ ŞIHOĞLU İSTANBUL 589
11 HAKAN BOY İZMİR 581
12 VOLKAN YAKALIOĞLU DENİZLİ 588
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -80 KG
1 İLHAN YER SİVAS 597
2 BERK GENCER İZMİR 592
3 FURKAN OKUŞ İSTANBUL 593
4 AHMET ADLI MERSİN 596
5 OKAN DERELİ İSTANBUL 594
6 MUHAMMED HANİFİ GÖKBAK İSTANBUL 602
7 HASAN ATLAYAN YALOVA 604
8 CİHAN SÜERMAN ANKARA 599
9 OĞUZHAN ATMACA İZMİR 603
10 ADEM KESER ADANA 598
11 TAMER ÖZTÜRK YALOVA 600
12 AHMET ŞAHİN K.MARAŞ 601
13 ENGİN DEMİR İSTANBUL 595
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -85 KG
1 AHMET KABUL ANKARA 609
2 İLKAY BEYGA YALOVA 611
3 ZÜLFÜ YAKUT İSTANBUL 608
4 ŞABAN AYDIN YALOVA 607
5 ŞABAN KARA İSTANBUL 612
6 SERHAT KESER İSTANBUL 613
7 FATİH FIRAT İSTANBUL 610
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -90 KG
1 İSMAİL BAYRAM SİVAS 619
2 GÖKHAN SÜLEYMANOĞLU İSTANBUL 621
3 ONUR GENÇ İSTANBUL 618
4 ABDULLAH CEMAL ACABEY İSTANBUL 620
5 SONER YENİBAĞCI NEVŞEHİR 622
6 ABDULKADİR GÜNER SİVAS 617
7 SERHAT ÖZEL BALIKESİR 616
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -95 KG
1 KENAN İNAN MERSİN 627
2 ÇAĞLAYAN KUZU İSTANBUL 626
3 DOĞANCAN DURANER İZMİR 628
4 BURAK TEMEL İZMİR 629
5 HÜSEYİN ALBAYRAK MERSİN 625
6 OĞUZCAN AKIN İSTANBUL 630
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER -100 KG
1 MURAT FATİH ATAÇ YALOVA 634
2 MUHAMMEDALİ YILMAZ İSTANBUL 635
3 ERDİNÇ KILINÇ İSTANBUL 636
4 MERİH DEMİREL MERSİN 633
5 SÜLEYMAN TAŞ NEVŞEHİR 637
VÜCUT GELİŞTİRME BÜYÜK ERKEKLER +100 KG
1 MUSTAFA ÖREN YALOVA 641
2 ENİS ŞENYURT İSTANBUL 642
3 KAAN NACİ ONGUN İZMİR 643
4 MÜCAHİT ÇİPLAK YALOVA 640
VÜCUT GELİŞTİRME ERKEKLER OVERALL
1 AHMET KABUL ANKARA 609
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -168 CM
1 TOLGAHAN KARA TRABZON 656
2 FİKRET BECAN İSTANBUL 653
3 MUHAMMED RAŞİT ALATAŞ MERSİN 654
4 FUAT DEMİRCİ İSTANBUL 648
5 MÜCAHİT AVCI İSTANBUL 659
6 MEHMET KARAÇUHA TOKAT 658
7 COŞKUN BAŞBOSTANCI YALOVA 661
8 ORKUN YERLİKAYA İZMİR 650
9 GÜNAY ŞENTÜRK YALOVA 663
10 MUSTAFA YAŞAR BURSA 651
11 TAYFUN TEKİN MERSİN 652
12 AYHAN TURAN İZMİR 647
13 OKAN GÜLTEKİN YALOVA 660
14 ŞEVKET AKDAĞ VAN 646
15 CEYHAN BAYSAL MERSİN 657
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -171 CM
1 İLKCAN CENKSEVER İZMİR 678
2 MERT SOYUSİNMEZ İZMİR 668
3 ONUR ŞELECİ GİRESUN 674
4 ASLAN HAFIZOĞLU ANKARA 677
5 MUSTAFA DOMBAYCI MERSİN 670
6 SİNAN MUTLUŞ MERSİN 675
7 BİLAL BAYSASLAN ŞANLIURFA 680
8 SERDAL ATEŞ İSTANBUL 666
9 TURGAY ATEŞ YALOVA 673
10 SERCAN GÜNAY MUĞLA 679
11 BATUHAN KURU İSTANBUL 667
12 BURAK LAKOT İSTANBUL 676
13 SEFA SALMAN YALOVA 669
14 ÇAĞLAR BULUT BURSA 671
15 FERHAT AKGÜL ADANA 672
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -175 CM
1 CÜNEYT ŞİŞMAN MERSİN 688
2 MERT ÖGE SAMSUN 689
3 ÖMER AKBABA TRABZON 693
4 DOĞAN DAĞLUM İZMİR 683
5 SERDAR KANIK İZMİR 697
6 UĞUR KOLAK İSTANBUL 685
7 ORKUN ESATOĞLU İSTANBUL 690
8 FERHAT ADIGÜZEL ANTALYA 695
9 DURDU MEHMET PEKER ANKARA 694
10 OĞUZHAN KIZILTOPRAK İSTANBUL 692
11 NEDİM ÇOBAN ADANA 698
12 ALİ DEMİRBEK ANKARA 684
13 EMİN YETGİN VAN 686
14 MERT CAN İNCE İZMİR 687
15 SERDAR DİRİK YALOVA 696
16 UFUK ELYILDIRIM İZMİR 691
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME -180 CM
1 SERDAR AYDIN YALOVA 701
2 BORA TAÇMAHAL ANTALYA 709
3 ALPER KESKİN İZMİR 711
4 YUSUF BARAN VAN 702
5 CÜNEYT ÖZÇELİK YALOVA 705
6 RECEP ALPEREN GEZMEZ İZMİR 707
7 AHMET OK AYDIN 708
8 MUSTAFA ERDOĞAN MERSİN 710
9 ALİ ÖZTÜRKMEN ANKARA 706
10 ERCAN TUNÇ VAN 703
11 LÜTFÜ KORAY CANSIZ ANTALYA 713
12 UFUK DOĞAN MERSİN 712
13 ORHAN YÜKSEL İZMİR 704
BÜYÜK ERKEKLER KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME +180 CM
1 ERDOĞAN GÜLGÜ İZMİR 721
2 TAHİRHAN VURAL MUĞLA 722
3 BURAK ÇELEBİ ORDU 729
4 KERİM TOPSAKAL İSTANBUL 723
5 NEBİ PALANCI MERSİN 726
6 ÇAĞDAŞ MİNARECİ İZMİR 718
7 ÇAĞLAYAN TUNEL İSTANBUL 720
8 SERDAR GÖKHAN GÜNEY İSTANBUL 727
9 CANER CEVHERİ AĞRI 719
10 ABDULLAH KAHRİMAN YALOVA 725
11 CUMALİ ADATMAZ MERSİN 728
12 ABDULLAH KADİR DOĞANAY ANTALYA 717
13 HALİL ERDEMLİ ANTALYA 724
KLASİK VÜCUT GELİŞTİRME OVERALL
1 CÜNEYT ŞİŞMAN MERSİN 688
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -160 CM
1 ZÜHRE TOPAL BALIKESİR 733
2 EBRU BALANDI MUĞLA 737
3 ÖZGE TEKİN YALOVA 739
4 AYLİN MELİSA GÖRÜR ANTALYA 741
5 BURÇİN ANA EDİRNE 743
6 SEVDA OKUR İSTANBUL 732
7 HÜLYA DİNÇ MERSİN 738
8 AYŞE SAĞLAM MERSİN 736
9 EMİNE IŞIK KAYRET ANKARA 734
10 ELVAN ŞENER YALOVA 740
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -164 CM
1 BÜŞRA EYEN YALOVA 735
2 DERYA MUTLU İZMİR 747
3 NESİBE ŞAN ANTALYA 746
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -169 CM
1 SELİN NALINCI YALOVA 753
2 ALEKSANDRA ÜNAL İSTANBUL 754
3 ELİF KÖREKOĞLU YALOVA 752
4 ZEYNEP ÖZGE KACİRA İSTANBUL 750
5 GİZEM UĞRAL BALIKESİR 751
6 ARZU YILMAZ ANKARA 755
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS -172 CM
1 HÜLYA GÜLER ANTALYA 758
BAYANLAR BİKİNİ FITNESS +172 CM
1 DENİZ EKE İSTANBUL 762
2 BERNA DEMİR YALOVA 761
BAYANLAR BİKİNİ OVERALL
1 ZÜHRE TOPAL BALIKESİR 733

About Author

GIVE A REPLY

error: Content is protected !!
Araç çubuğuna atla